מה עושים הקיץ? אירועי המשכן לאמנות, עין חרוד

09/07/2024
תמונה
 
 

הקיץ מזמן לכם ערבי חמישי נעימים ומזמינים במשכן:

סיורים חוויתיים עם האוצרים והאמנים, רישום מודל, שעות סיפור והשקת ספר באווירה ייחודית ולאחר מכן מוזיקה טובה ומשקה צונן בקפה ביקלס, שבחצר המוזיאון.

בנוסף לכל אלו, יתקיימו פעילויות שוטפות במהלך השבוע למשפחות וילדים.

 

אנחנו מזמינים אתכם לבלות את הקיץ במשכן לאמנות, עין חרוד!  כל הפעילויות, בלחיצה על הכפתור >>

 
 
תמונה
 
 
 

חמישי | 18.7 | 18:30

השקת ספר האמן של בעז נוי

בחצר הפסלים

תמונה

ספר אמן הוא תולדה של עבודה קשה, שיתופי פעולה פורים, משאבים ואנרגיה בלתי-נדלית. בסופו של תהליך, נולד תיעוד מרגש של מפעל חייו של אמן.

בואו לחגוג איתנו את השקת ספר האמן של בעז נוי בקפה "ביקלס" שבגן הפסלים הקסום של המשכן לאמנות, עין חרוד, בהשתתפות האמן, אוצר התערוכה אבי לובין והשותפים לדרך.

שליש בירה ראשון עלינו ל-50 רוכשי הכרטיסים הראשונים!

שלישי | 23.7 | 12:00

שיח אמן עם עוזי עמרני

בתערוכה "טיש"

תמונה

דרך תפירה, עוזי עמרני מזמין את הצופה לחשוב מחדש על חיבורים גלויים ונסתרים.  במסגרת התערוכה "טיש - שולחן השבת" , העוסקת בסקאלה רחבה של יצוגים של שולחן השבת, עמרני יספר את סיפור שירותו הצבאי, שהותיר בו רשמים עמוקים והתמודדות עם פוסט טראומה.

אנחנו מזמינים אתכם לשיח גלריה המגולל רוח ולאומיות, שהמפגש ביניהם מעורר מתח, ניגודיות ולעיתים - דווקא השלמה.

 
 
תמונה

שנה לא פשוטה עברה על כולנו ובתוך הטלטלות, נדמה שהמוסיקה מספקת מזור.

על אף הקשיים, חתמנו עונה מוצלחת ומרעננת של סדרת הקונצרטים "פניני מוסיקה" שמילאה אולם אחר אולם במשכן לאמנות, בעריכתה האמנותית של רויטל רביב.

 

החלה המכירה לעונת המנויים תשפ"ה, שתכלול שבעה מופעים מלבבים, ותיפתח במופע חגיגי לזכרה של נעמי שמר. בהמשך: מופעים מגוונים, החל ממוסיקה מהאיים הבריטיים ועד ליוון, מהרכב כלי נשיפה ועד לדואו פסנתר וירטואוזי. קשה לנו כבר לחכות!

 
 

התערוכות "שומר הגן" (בעז נוי | אוצר: אבי לובין), "חלון לחלום על יופי" (מאיר אגסי | אוצרים: יניב שפירא וד"ר אורלי גל), "הקונצרט במחצבה ומישורי אי התאמה" (רלי דה פריס | אוצרת: גליה בר אור) ו"קיבוץ לפעמים" (דב הלר | אוצר: אבי לובין) ינעלו בסוף אוגוסט. אנחנו מזמינים אתכם להגיע ולחוות את התערוכות לפני שהן מפנות את מקומן לתערוכת הענק הבאה, שתחלוש על רוב חללי המשכן - "יצירות מופת". התערוכה תציג  מעל 200 פרשנויות לוקאליות על יצירות קאנוניות, מאת מעל 40 אמנים ישראליים.

 

לצד אירועי הקיץ, יתקיימו הדרכות ואירועים אחרונים בתערוכות המתחלפות. השארו מעודכנים >>

 
 
טל גולן