אביב בנוי

אביב הגיע לנוי

שנת 2015 שהתחילה בחורף משובח עם כמויות גשמים טובות , לא מנעה מצוות הנוי החרוץ והמסור: יעל ברקין, נרי רבי, יובל בן יוסף, המתנדבים (זואי ופלוריין), ונערי הזח"ט והשכבה  לעמוד בכל היעדים:

טיפול בעשביות, גיזומי עצים ומניעת שבר, עזרה בגינות פרטיות וגינות וותיקים, חידוש פינות ישיבה, הוספת גינות פורחות, שיקום פינות מוזנחות, נטיעות טו בשבט עם ילדי הגיל הרך, ועוד .

 

תודה ענקית לצוות הוותיק ליורם ונירקה לרוחל'ה ורזיה שלא מפספסות אף פינה

אנו בפתחה של עונת אביב קיץ כשלפנינו תחילת עונת השקיה ארוכה, בקרוב נחל בתיקונים וסידורי השקיה במקומות שניזוקו בחודשים האחרונים. וכל זאת ע"י צוות מקומי בלבד שנכון לעזור ולעמוד בכל משימה תוך מתן שרות על הצד המקצועי והטוב ביותר לכל התושבים .

לאחרונה פנו אלינו מ.המשק ומזכירות גבע בדרישה להקטין מאד את מחסן הנוי על מנת להשכיר את השטח לגורמים חיצוניים לצערי מזכירות גבע לא רואה את החשיבות והצורך במחסן מסודר  ובסביבת עבודה טובה ומקצועית כדבר המשפיע ישירות על היכולת לשרת ולתת את מירב למען הקהילה , וכן את הרווח החינוכי ממקום הפותח את דלתו לנוער ומעניק להם מקום עבודה וגם בית ( עם פינת קפה וספות ) לבוא אליו בחופשות ובחגים .

למרות זאת לפנינו עבודה רבה  ואנו נמשיך לעשות אותה על הצד הטוב ביותר .

לסיום:

נוי גבע ידוע בכל הארץ ביופיו, וצוות הנוי רואה חשיבות גדולה בהמשך קיום הענף למען כל הקהילה בתקווה שגם בימים שיש אי וודאות על המשך הדרך וכשכל עלה וענף נמדד בשקל כסף , לא נשכח שסביבה יפה מטופחת ונקיה גורמת לאריכות ימים והרגשה טובה .

 

ערן גל וצוות הנוי

מופיע בעלון:
תגובות לדף