אירוע הוקרה לותיקי בקרה

במסגרת אירועי יובל ה-50 לבקרה, התכנסנו כל עובדי בקרה, במוצאי חג החנוכה לאירוע חגיגי להוקרת ותיקי המפעל שעובדים מעל 25 שנה ועדיין ממשיכים ומאירים את דרכנו יום-יום.... להלן דברים שנאמרו במהלך הטכס:

אירוע הוקרה לוותיקי בקרה

דצמבר 2014

אנו עומדים ערב סוף השנה האזרחית, שנת 2014, השבוע חגגנו את חג החנוכה, חג ייחודי במסורת היהודית.

בחנוכה חוגגים את ניצחון הרוח על החומר, את האפשרות שיקרו דברים שאינם ברורים מאליהם. אנו עושים זאת בהדלקת נרות וטעימת סופגניות, כך שברור מאליו שהלכה הדיאטה. התכנסנו כאן ברגעים האחרונים של ימי החנוכה לציין יחד את החג.

היום אנו מציינים גם קבוצה נכבדת ומכובדת של עובדי בקרה ותיקים, יש רבים כאלו בבקרה וכמו במצבים אחרים בחיים, צריך למתוח קו במקום זה או אחר, בחרנו לקרוא בשם " ותיקים " לעובדים המתמידים בבקרה חצי יובל ומעבר לזאת.

אנו נמצאים בעיצומם של שנויים ארגוניים, ועברנו חילופים של בעלי תפקידי מפתח, שימורו ותרומתו של גרעין גדול של עובדים ותיקים ומנוסים בתוך בקרה חיוני יותר מתמיד בכדי לשמר את היכולות והרוח המיוחדת שאפיינה את בקרה משך רוב שנות קיומה.

תקוותנו ומטרתנו להמשך, הנה גידול המכירות. היערכותנו החדשה בכל הגזרות אמורה לתת פרי במהלך השנה הקרובה, דבר אשר אני מאמין שיקרה, כפועל יוצא של השנויים שתיארתי, וכמו שנאמר : " גם אם יתמהמה, בוא יבוא !  "

וברוח ימי החנוכה: " כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן " גם בארגון גדול כמו בקרה, היחיד רב כוחו להשפיע: במקצועיות, בהקפדה על איכות, בחריצות ולהיות "ראש גדול" כשנדרש. אם כל אחד מאתנו ינהג כך, נשיג ביחד יעדים גדולים. -

יפתח רונן

חג שמח ,

מפעל בקרה מוקיר היום עשרים וחמישה מוותיקיו, העובדים בו מעל עשרים וחמש שנים. חצי יובל שנים! מחצית משנות קיומו של המפעל. אחדים מקבוצה יקרה זו מקדישים את מיטבם למפעל כבר ארבעים שנה ומעלה, ועוד היד נטויה.

ותיקי בקרה היקרים,

בחרנו לציין את ערב ההוקרה עבורכם בחג החנוכה כסמל לאור הגדול המופק מעבודתכם ברוכת השנים וכאות לאור המסמל את הדרך לכולנו, דרך של התמדה, מסירות, השקעה, אכפתיות ורצינות, דרך של חזון ומימושו .

הערב הזה מוקדש לכם, ליבולי הברכה מעשי ידיכם.  ברכת העבודה - עבודתכם. הברכה שהנכם מביאים בעבודתכם בבקרה אינה  רק לפרנסה לכם ולמשפחותיכם, אלא גם תרומה לפיתוח, לקידום ולקדמה. עבודה, המכבדת את בעליה ומביאה כבוד לכל הסובבים אותם.

כל מה שאנחנו מבקשים הערב הזה הוא להוקיר אתכם, להודות לכם, לברך אתכם ולאחל לכולכם ביחד ולכל אחד לחוד, שעוד שנים ארוכות תוכלו להמשיך ולתרום ממיטבכם בעבודת כפיים יצירתית ויוצרת, המעניקה תחושת סיפוק לכל אחד מכם והמון, גאווה למפעל כולו. 

תמשיכו להאיר לכולנו את הדרך ולהוות לנו סמל ודוגמה.

בהערכה רבה,

מיטל שטוטמן טבול

משאבי אנוש

רשימת הוותיקים העובדים כיום בבקרה:

1.     מרים גיל. השבוע חגגנו למרים את הגיעה לגבורות, ובעוד כשבועיים היא תציין כארבעים וארבע שניםבבקרה! היא החלה את עבודתה בבקרה כשרטטת במחלקת שרטוט, וכיום היא עובדת במחלקת הרכש בתחום היבוא.

2.     דן לב, שהחל את דרכו בבקרה לפני כמעט ארבעים וארבע שנים במחלקת הרכבת בוכנות, מאז עבר תחנות מספר כולל מחלקות הכלים והפרופילים וכיום עובד במחלקת בקרי השקייה.

3.     צקי גפן, תמונות שלו עובד בבקרה ניתן לראות כבר בהיותו ילד.עם סיום שירותו הצבאי,חזר צקי לעבוד באופן קבוע במפעל.  זה היה במחלקת הקבלריות, לפני כארבעים ושתיים שנים. כיום עובד צקי במחלקת ההנדסה.

4.     דוד נתן. דוד החל לעבוד בבקרה כבר לפני כשלושים ושמונה שנים במחלקת קברליות, היום עובד במחלקת מפעילי השקיה.

5.      ערי גיל, בעלה של מרים, עובד במפעל מזה כשלושים ושמונה שנים. החל את דרכו במחלקת השיווק, משם עבר לחריטה האוטומטית ולמחסן וכיום עובד במחלקת הרכש בתחום היבוא.

6.     יעקוב אשוח, החל דרכו בבקרה לפני כשלושים ושמונה שנים במחלקת השסתומים. כיום מגיע לפנות בוקר למחלקת הסלילים.

7.     דב רבינוביץ, החל לעבוד בבקרה לפני כשלושים ושמונה שנים בסניף ת"א המיתולוגי ברח' החשמונאים. כיום מנהל את סניף מרכז בחולון.

8.     יוסף גרייצר החל גם הוא לעבוד בבקרה לפני כשלושים ושמונה שנים. יוסף נקלט במחלקת הצילינדרים עם סיום שירותו הצבאי. כיום עובד לא רחוק משם במחלקת השסתומים.

9.     שמעון זבולון עובד בבקרה מעל שלושים ושבע שנים. החל את עבודתו במחלקת השסתומים וכיום עובד במחלקת מפעילי השקייה.

10. זוהר רז החל לעבוד בבקרה במחלקת קידוחים לפני מעל שלושים ושבע שנים. כיום עובד במחלקת הסלילים.

11. אילן לב החל לעבוד בבקרה במחלקת הקידוחים לפני כמעט שלושים ושבע שנים.  אילן המשיך לעבודות מסגרות ולמחלקת הפלסטיק שם הוא עובד גם היום.

12. אורי פלד החל את דרכו בבקרה כאיש מכירות בסניף החשמונאים לפני כשלושים ושש שנים.  כיום משמש אורי כמנהל מכירות במחלקת הייצוא.

13. שי אלוני עובד בבקרה כבר כמעט שלושים וחמש שנים, החל את עבודתו במחלקת הכלים והיום שייך למחלקת הפיתוח.

14. ריצ'ארד אברהם החל לעבוד בבקרה לפני כמעט שלושים וחמש שנים במחלקת האוטומטים, חזר אלינו, לאחר הפסקה קצרה, למחלקת מפעילי השקייה.

15. שמעון אלוני עובד בבקרה כמעט שלושים ושלוש שנים. החל את דרכו במחלקת האוטומטים והיום משמש כמנהל המחלקה.

16. אהרון לב החל לעבוד בבקרה לפני כמעט שלושים ואחת שנים במחלקת יציקות מכבשים. כיום עובד במחלקת הלוחות.

17. יהודה פרידמן, החל דרכו בבקרה בחנות בת"א ברח' החשמונאים 99, כך הוא מכנה זאת, לפני כמעט עשרים ושמונה שנים היום משמש יהודה כמהנדס השיווק.

18. בנצי רום שניהל את סניף ירושלים מאז הקמתו, החל את דרכו בבקרה לפני כעשרים ושמונה שנים בהשתלמות בסניף חולון. כיום עוסק במכירות בתחום האוטומציה בכל רחבי הארץ.

19. יובל גלילי שעובד בבקרה מעל עשרים וחמש שנים. החל את עבודתו במחלקת הסלילים וכיום עובד במחלקת הנדסה פיתוח.

20. דורותי בן יהודה, החלה לעבוד בבקרה לפני מעל עשרים וחמש שנים כשהחליפה את מרים גיל כשרטטת. היום דורותי הינה הגרפיקאית של המפעל ומעבודותיה כולנו נהנים.

21. ורד קליין החלה לעבוד בבקרה לפני מעל עשרים וחמש שנים במחלקת מערכות המידע של אז, ועובדת במחלקה זו עד היום.   אנו שולחים לה מכאן חיזוקים בשעות קשות אלה.

22. ג'ניס בן יהודה.  ג'ניס החלה לעבוד בבקרה במחלקת הסלילים כבר בשנת 1980. אח"כ נאלצה לצאת מן המפעל לטובת חינוך ילדי גבע ושבה למחלקת ביקורת איכות בשנת 1995. מאז ועד היום היא עובדת בביקורת האיכות.

23. רוברט עוז.  רוברט החל לעבוד במחלקת הגימור בבקרה לפני מעל עשרים וחמש שנים עם שחרורו מהצבא.  כיום מנהל רוברט את מחסן הקבלה והאחסון.

24. ניבה רובינשטיין החלה לעבוד בבקרה לפני כעשרים וחמש שנים במחלקת השסתומים. כיום עובדת במחלקת הסלילים.

25. ואחרון חביב, ארז מדרי, מנהל סניף השרון (המוכר לנו כסניף חדרה). ארז החל את דרכו בבקרה בשנת 1990 כדלפקאי בסניף החשמונאים ועשינו לו קיצור פז"מ.

 


מופיע בעלון:
תגובות לדף