תודות

 

תודות מאוחרות לראש השנה לכל צוות העושים במלאכת החג.

טכס הפרידה מהשנה היוצאת וקבלת זו הנכנסת, נערך כמיטב המסורת על המדרכות המערביות בחדר-האוכל. קהל רב לבוש חגיגית נכח בטקס והביע תודותיו לאירית לב, לאה שמעוני, דליה זבולון ושגית אלוני שחידשה את הריקוד, וכמובן לכל הנוטלים חלק בטכס המרגש.

קבלת חג נערכה בח"א שהיה ערוך בקפידה ובחגיגיות ועל אף "מיעוט" הסועדים ("רק" 400 לערך) שררה רוח חג באולם.

תודה מיוחדת לדניאל הקסטר שסחף בנגינה מהוקצעת את קבוצת הזמרות ואת הקהל כולו.

תודה מיוחדת ליואב גלילי וצוות ענף המזון שעמלים למענינו כל השנה ובמיוחד בחגים... את סעודות החג כמיטב הדמיון.

אחרון חביב ינון גרייצר שבצניעות אופיינית ובמקצועיות מופלאה מגביר ונגביר ומגביר, תודה לך

צלילה לקס

ולצלילה הבלתי נִלאית על אירגון קבלת החג  וכל השאר. תודה תודה

סוכות

על אף מזג האוויר, ועל אף שעפו הכיסאות, ולמרות שהתפרקה לנו התפאורה בדמות סוכה מקסימה שהקמנו ברחבת הסינמטק, לא התייאשנו והתכנסנו יחד לקפה של חג. צנועה וקצרה ככל שתהיה, כל הפקה קטנה מבקשת צוות גדול

אז תודה:

לנטע דנצינגר על המודעה המקסימה, לרעיה רותם על החלון שמביא שלום, לשירי ענבר שהתגייסה בטבעיות לקישוט חדר האוכל, לניבה רובנישטיין על מיומנות יוצאת דופן בסידורי הפרחים , לאנדרס שלכל קריאה קצרה כארוכה התייצב כולל נערי הנגריה,ולעדי רצין,לצור פלג, לערן גל ולנתי שהקימו סוכה מהונדסת שלצער כולנו לא שרדה את הסופה הקשה Lולבנות ניצן ,רז ורונה שעשו הכל להציל את הקישוטים.  תודה  לאבשי וג'ניס על התגייסות מהירה להכין את סרט אסיף התינוקות, לג'קי המתנדב על הנגינה החיננית על הקלרינט, ליורמי על הגברה אדיבה וחזאות מזג האוויר מדויקת, ליואב גלילי שמושיט ידו גורם לדבר לקרות, לעליזה ידין המדהימה על התמסרות אמת בארגון ביחד של קפה החג , ליוחאי רז,צפריר,נתי וגיגי  על העזרה בפינוי ולכל מי שבחברות שם יד ועזר. והכי לרוחלה רז שלא מוותרת על הרוח

שנה טובה ומועדים לשמחה- זיוה אוחיון-רכט

נ.ב. אם מישהו במקרה צילם את הסוכה לפני ואחרי – אנא העבירו למערכת

ומכולנו תודה לזיוה אוחיון רכט על רוח ההתנדבות ועל  אירגון החג


תודות על מסיבת סוכות


כחיילים וכחבר׳ה צעירים שאוהבים את גבע ורוצים ליהנות פה מבלי לברוח כל סופ"ש למקום אחר, אנחנו לוקחים על עצמנו כבר תקופה ארוכה ארגון של מסיבות וערבי תרבות בחגים או אפילו סתם בסופי שבוע. 

החבר׳ה נרתמים לעשייה בזמנם הפנוי, לאחר שבועות קשים מאוד בצבא( דבר שלא מובן מאליו) אבל אנו עושים זאת בכיף הכי גדול, בעיקר בשביל להחיות פה קצת את התרבות והאווירה!!

.הפעם לקחנו על עצמנו את ארגון חג הסוכות ולערב הגיעו חברים מכל שכבות הגיל. כולם נהנו, רקדו ובקיצור אחלה דרך לחגוג את החג!

ועכשיו זמן לתודות-

לצלילה על האשראי והתמיכה ביוזמה להקמת הערב.לליאור אלוני על העזרה הרבה כמו בכל מסיבה.לצוות הגברה גבע על אוירה מטורפת.לרז ברוד על העזרה הלוגיסטית.לסוף, לירן, סער וינון על הופעה מדהימה.לאיתן ויוחנן על העבודה הקשה בבר.לילדי השכבה על העזרה בניקיון למחרת.לכל חברי גבע שסבלו את הרעש שלנו עד השעות הקטנות של הלילה. 

ואחרונים חביבים, לכל מי שהגיע לרקוד וליהנות אתנו בחג!

נמשיך בעשייה של עוד ערבים כאלה שיאחדו צעיר וזקן ויכניסו אוירה שמחה וטובה לגבע.

נתראה במסיבה הבאה,

חג שמח

עומר ורותם אלוני, יולי גלילי , נור נחשון, סער רם, זיו בן-יוסף, ניר לוסטיג, יסמין לוין, אמיר אלוני, טמיר רצין, אלון רם, דורוןפרסטנברג, עדן וייס, עדן וסלינג, שי ידין, אופל גלילי, גלי בן- יוסף, מורן קארו, מורן גלילי, רותם רונן, יניב ידין, נועם נוריאל, הדר צור.

בשם כולם, בארי נחשון.

מופיע בעלון:
תגובות לדף