קייטנת אילן, יום הילד - זהר ברג

קייטנת איל"ן 2014


השנה נוהלה הקייטנה בידי הצוות המדריכים של השכבה – יובל בן יוסף ורז (בעלה של דורון גלילי) שעשו זאת באופן מקצועי בעזרתם של הדר בן-יוסף, הילי לוי, אורי ברזק, יוסי (הבעל של שקד), רועי וייס, אורה והילה ממרכז סקרנות ואפרת רייזל שהייתה אחראית על גיוס התרומות ובניית לוח הפעילות.

אל המשימה החשובה גויסו גם את הש"שניות שסיימו שנת שירות – זיו בן יוסף, נור נחשון, עדן ווסלינג, יולי גלילי, נוי ידין ורותם רונן , כמו גם בוגרי יב' השונים ובראשם סער אריאב ורז פירסטנברג, שנוכחותם והניסיון שצברו בשנה האחרונה בא לידי ביטוי לאורך כל ימי הקייטנה ובעיקר בהבאת אנרגיות מדהימות.

חברים וחברות שאפו עוגות, צוות המכבסה, צוות המטבח ויואב בראשו, צוות הבריכה, צוות הכלבו וצוות המרכולית, צוות המסגרייה, עליזה ועדי בהנהלת חשבונות, ויורם אלוני בסידור הרכב.

השנה הצטרפו 8 מתנדבים ומתנדבות מהתנחלויות השונות שלקחו חלק פעיל והשתלבו נהדר עם הילדים שלנו.

מעל לכל התגייסו למשימה הכה חשובה הזאת נערי ונערות השכבה הבוגרת שבילו בקייטנת משעות הבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה וגרמו לילדי איל"ן אושר רב למשך שבוע מיוחד וייחודי ופה מגיעה להם כל ההוקרה והערכה האפשרית.

אור גדול שורה על גבע בשבוע הנפלא הזה שהוא גולת הכותרת של החופש הגדול בגבע מזה שנים. אור גדול זה מחמם את הלב ומארגן מחדש את הפרופורציות לכל הרטינות והכעסים הקטנים של היום-יום המקומי. אור גדול ובהיר של תקווה ושל גאווה מקומית.

בברכה, ברג זהר    רכז חינוך בלתי פורמאלי א-י"ב

*************

יום הילד

 

ביום חמישי 28/8  בשעה  16:00

יתקיים יום הילד המסורתי

מוזמנים כולם: בנים נכדים נינים מקרוב ומרחוק

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף