קצת הומור | המשך מעמוד השער

"צוק איתן"?

כמו אירועים אחרים  יוצאי דופן, ששופכים שמן על מדורת ההומור שמהבהבת  תמיד אצל אלה שיש להם את זה, ומחכה רק לגפרור שיצית אותה, הרי שגם "צוק איתן" עושה להם את זה. להלן כמה "פנינים":

* חמאס תודה רבה שהוכחת לכל הגברים בישראל שנשים יכולות להתארגן ולצאת מהבית תוך דקה וחצי


* כשיונית לוי נסחפת: אדוני שר הבטחון והרמטכ"ל לשעבר, האם לדעתך כניסה רגלית תהיה מותנית באיזה קש ששבר את גב הגמל והאם לא יהיה זה בבחינת תפסת מרובה לא תפסת או שלדעתך כשנגיע לגשר נעבור אותו כי עדיף ציפור אחת ביד ?

מרואיין: גם וגם

יונית: תודה לך


* שרכבת ישראל ילמדו מהחמאס לעמוד בזמנים

* חמאס, אתם יכולים לירות על חשבון הבנק שלי, מדובר בשטח פתוח.

* מחכה שחמאס יגדיל בטעות את טווח הרקטות ללבנון ואז חיזבאללה יירה עליו

בחזרה ואנחנו נתרחק בעודנו שורקים בתמימות

·        הישג ראשון משמעותי לחמאס מראשית המערכה: אין האח הגדול

*********

הם שם בשבילנו יום ולילה סופגים את אש החמס בגבורה


הם הגיבורים האנונימיים של המערכה הזו

זה הזמן לעצור ולהגיד תודה


תודה לכם שטחים פתוחים

תודה

********

מן התקשורת

...אלא שאז בני הזוג, מורה ואח בבית חולים במקצועם, הבחינו במראה מרגש: קציני פיקוד העורף עוטפים את בנם ומגוננים עליו בגופם. האם צילמה את המחזה והתמונה זוכה מאז לשיתופים רבים ברשת, ומרגשת רבים מהגולשים.

"היינו ברכב עם הילדים ובדיוק פנינו בכניסה לשכונה שלנו ברחובות ואז שמענו את האזעקה", שחזרה בשיחה עם חדשות 2 Online לי אביב דדון, שהעלתה את התמונה לרשת. "מיד עצרנו בצד, וראינו רכב שעצר לפנינו והיו בו ארבעה קצינים וחיילים של פיקוד העורף".

בעלה יצא להוציא את התינוק ואמר לרעייתו להוציא את יאיר - אך הדלת ננעלה והיא לא הצליחה בהתחלה לפתוח אותה. "כולם כבר תפסו מחסה וזה היה מאוד מלחיץ עד שהצלחתי להוציא את יאיר והוא רץ לבד לתפוס מחסה. פתאום ראיתי שני חיילים של פיקוד העורף שעוטפים אותו - זה היה פשוט מדהים, החיילים, שלא מכירים את המשפחה, פשוט זינקו על הילד והגנו עליו. הם לא הסתפקו בכך, ובמהלך 10 דקות ההמתנה שאחרי האזעקה הם דובבו אותו, שאלו אותו שאלות ושוחחו עמו. "הודיתי להם וממש התרגשתי, יאיר נרגע מזה",

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף