בנינו בתפוצות הארץ

בנינו בתפוצות (הארץ)

מתוך :ידיעות העמק 11.7 כושר / אלה חוגגת שנה

מכון הכושר ' הסטודיו של אלה' מרמת-ישי בהנהלת אלה בן-שמעון, יערוך ביום רביעי בין השעות 17:00 עד 21:00  אירוע לציון שנה להקמתו.

במהלך האירוע יתקיימו שיעורי ספינינג תחת כיפת השמים, מכירת בגדי ספורט, התאמת מדרסים בחינם והדגמות עם רצועות TRX.

"עבדתי הרבה שנים כמאמנת כושר בחדרי כושר", סיפרה אלה בן-שמעון, "החלום שלי היה לפתוח מקום משל עצמי.

"רציתי לאגד את כל הדברים שאני עושה למקום אחד שהוא שלי".

מאז פתחה אלה את המכון, הוא זוכה להצלחה גדולה וזאת בעיקר בגלל הגישה של אלה – יחס אישי ואימון בקבוצות קטנות. "השלב הבא הוא להמשיך לגדול ולצרף עוד מתאמנים ועוד מאמנים. הספורט בשבילי הוא הכול בחיים ואני מנסה להנחיל למתאמנים שלי שלהיות בכושר זה לא רק לעשות ספורט, זה גם הרבה דברים מעבר".


********

רותי גוריון בת 70

ביום שישי האחרון 11.7.14 נאספנו בגבע בני משפחתה הקרובה והקרובה פחות וכמה בני כיתתה שבאו להפתיעה ולברכה - ליום הולדתה ה-70.

מאחר והוזמנתי על ידי יזהר להשתתף באירוע, ולאחר שניסיתי ללא הצלחה להפוך את האירוע כגיבוש משפחתי עבורינו, נסעתי לבסוף בגפי מרמת השרון לגבע.

על אף הדרך המוכרת לי מביקוריי הרבים בגבע ובעמק, החלטתי לתת "צ'אנס – (

{כפי שהיה אומר גדעון גולן) -  ל ג'.,פי.אס G.P.S  שלי. להפתעתי - גבע לא מופיעה אצלי במכשיר? מה שהצלחתי למצוא היה "ליד כפר יחזקאל"...

מכשיר הפלא...הוביל אותי לא בדרך בה הייתי רגיל לנסוע דבר שגרם לי חוסר שקט וחשש שאני כבר ליד טבריה???? עצרתי, בדקתי, שאלתי בתחנת דלק ואכן הגעתי בדיוק בזמן.

התפלאתי שבמעלה הכביש מימין – אין כרמים? ומשמאל –אין בית אריזה? (עדיין חרוטים בזכרוני)

חניתי בחניון המרווח וצעדתי לכוון חדר האוכל שבחזיתו חונות קלנועיות רבות...

התאספנו במועדון הממוזג ממתינים לרותי, כשהגעתי - הכרתי מספר מועט שלי המשתתפים ולכן שאלתי כול מי שנקרא בדרכי, מי הוא /היא ומה הקשר שלהם לרותי? ואז מגיעה רותי מלווה בכמה מילדיה ונכדיה מרוגשת ומופתעת מכמות המשתתפים והמברכים שהמתינו לה.

על אף חום הצהרים - יצאו רוב המשתתפים לסיור רגלי בעקבות נקודות חשובות ומשמעויות בילדותה של רותי. אני השתתפתי בחלק הראשון בו עמדנו מול ה"חדר" של אסתר ושלוימקה גוריון" והמשתתפים סיפרו מה היה המקום הזה עבורם – מרתק.

בסיום הסיור, חזרו כולם למועדון והתכבדו בשתייה קלה, סלטים ומאפים מצויינים שהביאו איתם בני המשפחה.

מתי יושפה –בנה של רותי נתן סקירה מעניינת בנושא הקשר בין שם האדם לבין ייעודו בחיים.

פינחס (בעלה של רחליק ז"ל) הודיע שמאחר ואינו יודע לנאום - יפצח בשירה להנאת כולם.

יזהר דיבר בחיבה על אחותו וכן דיברו עוד כמה בני משפחה וקרובים וחברים, כולם נתנו לנו להרגיש מה שהיה ידוע לי – כי רותי אותה הכרתי מאז הייתה בת 3 וחצי בערך ואילך (כבן חוץ שאומץ על ידי משפחתה) – בחורה מקסימה ובעלת ערכים אותם ספגה בגבע.

גדעון טימור - מוטרו

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף