הודעות לדף | מנהל קהילה - איציק מור

 

מזל טוב

לדבורה'לה ואבנר בן-יהודה

לנמרוד ושלי

ולכל המשפחה – להולדת

הנכד – הבן

**********

לידיעת החברות

הילה הספרית עברה לעבוד בימי שלישי.

לקביעת תורים אפשר לפנות אליה, טלפון: 052-3720574

**********

משולחן מנהל הקהילה

1. בישיבת מנהלי ענפי הקהילה הוצג ביצוע  רבעון ראשון של תקציב הקהילה.

מקורות: הקהילה גדלו לעומת תקופה מקבילה  2013 בעיקר,מעבודה חברים בבקרה פדיון  קופות גמל של עובדי חוץ. הכנסות נוספות מדמי שימוש של חקלאות גבע והשכרת המדגה.

הוצאות הקהילה דומות בהיקפם לתקופה המקבילה 2013. חלק מהפעילויות, חרגו לעומתם אחרים, אשר הוצאותיהם נמוכות יותר מתקופה מקבילה אשתקד.

2. מתנדבים - הוצגו נתוני עלות המתנדבים לגבע, כיום גבע מחייבת בגין עבודת המתנדבים 20 ₪ לש"ע.

הכנסה זאת מעבודת המתנדבים, אינה מכסה את כל העלויות שלהם הכוללים ארוחות, שימוש במבנה, עבודת חברים והוצאות ישירות כולל תקציב .נושא זה יעלה במזכירות ויובא לדיון והחלטה באסיפה בהתאם להמלצת המזכירות.

3. הפרטת מזון-לאחר תקופה של חודשיים מתחילת הפרטת מזון יש בקרב החברים שביעות רצון מהתהליך, בתקופה הקרובה נביא לציבור גם סיכומים של תוצאות ההפרטה. חברים מצליחים לחסוך חלק ניכר מתקציב המזון.

4. ענף הרכב- החל ביצוע שינויים במצבת הרכב, נרכשו 8 רכבים יד שנייה בק"מ נמוך. תהליך זה ימשך במהלך החודש הקרוב ויוחלפו עוד 6 רכבים. בחודש האחרון מתבצע ניקיון הרכבים ע"י עובד מקצועי, החברים מתבקשים לשמור על תקינות וניקיון הרכבים ולדווח על כל תקלה בגמר הנסיעה.

5. רז לבני נכנס לניהול ענף הבניה ,אני מאחל לו בהצלחה, רז מקדם את ההשקעות בהתאם להחלטות גבע. בימים הקרובים יחלו עובדי הכולבו להיערך לשיפוץ. החברים מתבקשים להיות סבלניים במהלך השיפוץ.

שנת הלימודים הסתיימה ,וילדי ונערי גבע יצאו לחופש הגדול. קבוצת גבע מברכת את כולם ,מהגנים ועד לבוגרים . לכל סגל ההוראה חברי גבע ,מורים ,מורות ,מחנכים ומחנכות ברכה לסיום השנה ואיחולים לחופש מהנה ובטוח.

קבוצת גבע קלטה בימים האחרונים משפחות וילדים מאזורי עימות בדרום ,אני מאחל להם חופשה שקטה.

תודה לזהר ברג, רז ברוד, רותי לב (ק)  ולנעורים שלקחו את חסותם על קליטת המשפחות והילדים בגבע.

בישיבת צוות חירום בשיתוף בעלי תפקידים נעשה רענון למקרה חירום, המקלטים בגבע ערוכים לקלוט את החברים במידת הצורך, התנהלות החברים תהיה בהתאם להוראות שנקבל מהרשויות המוסמכות במדינה.

שבת שלום, איציק מור

מופיע בעלון:
תגובות לדף