בעד עובד נור בבחירות - אבשי ; יפתח רונן

לחברים שלום

ביום שלישי הקרוב 30.10.18, תהיינה בחירות לראשות המועצה-האיזורית-גלבוע.

הבחירות יקבעו לחמש שנים את דמות המועצה. האם נחזור לשנים החשוכות שכולנו רוצים לשכוח או שנמשיך את שלושת השנים האחרונות של התקדמות בכל השטחים.

איני מתכוון לכתוב כאן את מה שעשתה המועצה למען גבע בשנים האחרונות, את זה יעשו אחרים. אני רק רוצה לציין כי תוצאת הבחירות תלויה בכל אחד ואחת מאיתנו.

מכיוון שישנם שני מועמדים והמאבק צמוד יתכן שקול אחד בלבד יקבע מי יהיה ראש המועצה הבא.

מטה עובד נור בגבע משקיע מאמץ גדול להבטיח שבראש המועצה יעמוד אדם ראוי. מהחברים והחברות מתבקש מאמץ קטן מאוד, אבל רק הוא יוכל להבטיח את ההצלחה. כל בעל ובעלת זכות בחירה מתבקשים פשוט לקחת איתם תעודה מזהה ואחרי ארוחת-בוקר או צהריים או כל שעה אחרת הנוחה להם לבוא ולהצביע.

מטה יום הבחירות יסיע למתקשים בתנועה לפי בקשתם (אפשר להתקשר אלי 3898ונבוא לספק הסעה לקלפי ובחזרה

בשם מטה עובד-נור בגבע

אבשי בן-יהודה

בעד עובד.

בבחירות בשבוע הבא אצביע בעד עובד נור.

עובד נכנס לתפקיד בשנת 2015, ולקח על עצמו ניהול של ארגון תחת גירעון כרוני של עשרות מיליוני שקלים, חובות לבנקים, לספקים ולעובדים.

למעשה המועצה עמדה על סף פשיטת רגל ומנוי "חשב מלווה", מהלך שמשמעותו: הפסקת כל הפעילות השוטפת של המועצה והתמקדות בהבראה כספית.

בשלוש השנים בהן עובד מכהן כראש המועצה, נחשפנו למנהיגות אחרת, מנהיגות המדגישה שוויון בחובות ובזכויות.

ראשית שנוי הגישה והאמירה לגבי תרבות ההתנהלות והניהול מול זכויות היישובים והתושבים.

כך התברר לנו, שהמועצה לוקחת על עצמה ביוזמתה, מחויבות להוצאה כספית של הישוב , למשל – תאורת חצר שבמשך כל השנים, אנו בקיבוצים, שילמנו מכיסנו.

במסגרת השוויון בחובות : הנחות בארנונה למרפאות ומוסדות חינוך עד לא מכבר היו נחלתם של כל הישובים שאינם קיבוצים. המועצה בראשות עובד החילה הנחות אלו גם על הקיבוצים.

תב"רים, אותם תקציבים מיוחדים המגיעים ממשרדי ממשלה, ומיועדים לפרויקטים נקודתיים, החלו למצוא דרכם, גם לקיבוצים.

בגבע: שיפוץ גן משחקים, שיפוץ שאושר למועדון לחבר, תכנון לקראת שיפוץ והסדרה בטיחותית של קטע  כביש הכניסה לגבע מהשער ועד ההסעית, שיבוצע עם סיום התכנון.

המועצה שלנו הנה מועצה מורכבת ממגזרים שונים עם צרכים שונים, קשה לאחד בין כולם וקשה שבעתיים לעשות זאת בתנאי הפתיחה שהיו לעובד נור.

אני מאמין במנהיגות של עובד, ביושרה ובחזון שלו להובלת המועצה לעוד קדנציה שלמה, שתאפשר  הנחלת דרך ישרה קדימה על פי הנורמות והערכים בהם אני מאמין.

 

יפתח רונן.

מופיע בעלון:
תגובות לדף