מהנעשה בבקרה - יפתח רונן

מהנעשה בבקרה:


עוד לא הספקנו לנשום אויר סתיו, וראש השנה כבר בפתח,

כך בבקרה חלפו כבר שני שלישונים ראשונים ומסתמנות מגמות לשנת 2018.

החל ברבעון השני אנו חווים האטה בביקושים אצל חלק מהלקוחות הגדולים בשוק המקומי, מגמה שתואמת לדיווח על האטה כללית בתעשייה המסורתית בישראל, ומלווה בתחרות עזה על כל עסקה וכל לקוח.

הירידה במכירות שוק מקומי פוצתה במלואה ויותר על ידי גידול במכירות לחו"ל אך הרווחיות נמוכה מהתקציב עקב השנוי בתמהיל.

בהשוואה לשנה שעברה: שבעה חודשים הסתיימו ברווח כולל הגדול בכ 13% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

באוגוסט מכרנו פחות מהחודש המקביל אשתקד, כך שצפוי שבסיום שני שלישונים, הרווח המצרפי של 8 חודשים בשתי השנים - יהיה דומה .

אנו פועלים לכניסה לתחום מורכב של ביצוע פרויקטים בתחום האוטומציה התעשייתית, כך נמסור ערב ראש השנה שתי מכונות מורכבות לחברת ישקר, המכונות (שתיים ראשונות מתוך 5) מהוות אתגר תכנוני, לוגיסטי וביצועי. אך אנו מאמינים ביכולתנו להתקדם ולהשתפר בתחום ולחפות כך על העלמותם של חלק משווקי העבר של בקרה.

 


 

ברצוני לציין ולשבח את צוות מפעל המתקנים בראשות ענבל גל וגיתית לב וביחד עם שכירים וחברים מסורים כולל :גלעד שבילי, ניצן מזור ומתן ידין , ובעזרת רבים וטובים מכלל המפעל שתרמו למאמץ,והרכיבו את המכונות כסנונית ראשונה ליכולות אותן אנו שואפים לפתח.

במקביל לעיסוק הרגיל במאמץ לשפר את רמת השירות ללקוחות, להתמודד עם תכנון יעיל של הייצור, שמירת האיכות, תכנון הלוגיסטיקה, והביצוע המהווים את שגרת יומנו בבקרה,  אנו עוסקים בפיתוח של מוצרים חדשניים ומערכי ייצור חדשים למפעל ומריצים מערך רובוטי ראשון בבקרה, לייצור כלובי מתכת עבור הסולונואידים.

 


 

רשות החדשנות (לשעבר המדען הראשי) התרשמה מספיק בכדי להקציב מענק משמעותי שיסייע בתכנית הפיתוח כמו גם מענק ייחודי להדרכת המהנדסים בחשיבה חדשנית.

בתחום תנאי העבודה והבטיחות: התקנו אזורי עישון מחוץ למפעל, שיפצנו פינת קפה למחסן תוצ"ג, התקנו גג בידוד לגג המחסן הראשי והשקענו סכום ניכר בהסדרת סידורי גילוי וכיבוי אוטומטיים.

 

פינת עישון חדשה

אנו נכנסים לחודש ספטמבר שמחציתו ימי חג, ניסינו לקדם הכנת הזמנות ומלאים במקומות שיכולנו וכמובן אצל החברות הבנות, בכדי לפצות על מיעוט ימי העבודה וכמובן נטבול תפוח בדבש כדי שיהיה לנו שלישון אחרון מתוק

ברצוני לאחל לכל עובדי בקרה החברים והשכירים ולכל תושבי גבע - שנה טובה . יפתח.

מופיע בעלון:
תגובות לדף