עופר ידיד - יהודה בכר

עופר ידיד

כשהגעתי לגבע, במפגש הראשון בינינו, הרגשתי כאילו אתה נסגר בפני, ורואה בי מעין גורם חיצוני קצת לא רצוי שהונחת עליך. חוויתי עם כניסתי רעשים וקיטובי דעות, ולצערי גם מעשים שהכריחו אותי להשקיע מאמץ רב בניסיון להבין מה קורה, ולאחר מכן להגיע להסכמות לגבי השינויים הנדרשים.

מהר מאוד הקרח בינינו נמס, ועברנו לדפוסי עבודה שקיימו אמון הולך וגדל ששנינו באים מטוב, ומרצון לפתור ולשפר את מה שקורה בגבע, דבר שאפשר ליצור עבודת צוות טובה מאוד בינינו לטובת הקיבוץ.

הרגשתי את השינוי בך ושמחתי כי גם אתה ראית נכונה את היכולת להשיג יחד דברים רבים ללא מאבק ועם תחושה של שליטה והובלה, כאשר הענייניות והצמידות למה שחשוב, מכוונים אותך.

עברנו יחד שנה ושליש, ולי נראה כאילו עברתי איתך קדנציה שלמה. למדתי להכיר את הצדדים הרכים שלך תחת הקליפה המחוספסת משהו, וגם להכיר את התייחסותך לסוגיות מורכבות שדורשות אמפטיה ומידה לא מבוטלת של סבלנות ונכונות להכיל ולספוג, תוך גילוי אסרטיביות ויכולת עמידה על עקרונות. אתה בהחלט לא פרייר.

5 שנים כמרכז-משק בקדנציה שנייה, הם פרק חיים מכובד ביותר. אני מקווה שתנצור את שנותיך בתפקיד בגבע במקום של סיפוק והרגשה טובה, זה מגיע לך בהחלט.

אני יודע כי הג'ינג'יות שלך לא תאפשר לך לנוח הרבה זמן, ותחפש לך מיידית תחומי עיסוק אחרים שיוכלו להכיל את האנרגיות שלך.

אני בטוח שתמצא את מה שאתה מבקש ולא תשתעמם לרגע, ואם תהיה שעה פנויה בידיך, תמיד תוכל לחזור ולמלא אותה גם בעיסוקים לרוח שלמיטב שיפוטי הלא מקצועי, אתה נגוע יותר מקורט בחיבובם.

אני רוצה להודות לך בשם ההנהלה הכלכלית ובשמי, על שרותך למען הקיבוץ, וגם על כך שחנכת אותי ואפשרת לי ללמוד את גבע בקורס מזורז מאוד.

שתהיה לך המון הצלחה בהמשך, ואני בטוח שעוד יצטלבו דרכינו.

בידידות יהודה בכר

מופיע בעלון:
תגובות לדף