פינת תרבות - לילך רז

 

המסדר יכול לעבור לנוח, לשחרר קצת את הכלבים, להחנות קלנועיות ואופניים במקומם הרגיל, לבוא לארוחות כמדי יום ולשאוף אוויר...

יום השואה, יום הזיכרון ויום העצמאות הם מועדים טעונים ומלאי משמעות, הצער והשמחה שבהם שלובים וכרוכים זה בזה ובמיוחד השנה, במלאות שבעים למדינה. אנשים רבים, מגדול ועד קטן נטלו חלק בהפקת האירועים האלה- בהובלות, בהקמות, בקישוט ובפירוק, בצילום ובעריכת הסרטים, על הבמה ומאחורי הקלעים והרשימה ארוכה מאוד. תודות לכולם מכל הלב, ובמיוחד לילדי השכבה שעמלו קשות בהכנות, בחזרות, בהגברה, בהקמה, בהפעלה, בניקיון, בעריכה ובחיסול, לזוהר ברג הבלתי נלאה, שכמעט השתכן על הדשא הגדול במשך השבוע האחרון, לרותי לב ק. על ארגון כל הקשור ביום השואה ובפינת הזיכרון, לצלילה לקס על טקסי יום הזיכרון, לעובדי המטבח, למובילים, לנגנים, לזמרים, לרקדנים, לאיריס ידין על ריקוד ההמונים, לנטע רון- דנצינגר על חלון התצוגה המיוחד לחג, לצוות החג – מירה ידין, הדר בן יוסף, דליה זבולון, בועז ענבר, ענת לוין ובלה בן-ארי האחת והיחידה. תודה מיוחדת גם לאופל גלילי שהשקיעה עבודת נמלים וזמן רב ביצירת הקישוט היפהפה בכניסה לחדר האוכל, ותודה גם לכל מי שסייע לה במלאכה. זהו קישוט קבע, ולכן אני מבקשת בכל לשון של בקשה לכבד את היצירה ולא לגעת בה.

כל פרט ופרט הצטרף לחגיגה אחת גדולה, והאירועים עברו באווירה נעימה ומכובדת, בהתרגשות ובשמחה.

בחודש הקרוב נציין את ל"ג בעומר בניצוחו של רועי לרון, ובסמוך לאחריו מגיע חג השבועות- לצוות חג זה עדיין חסרים אנשים, וכל מי שמוכן להירתם מוזמן לפנות

לנעמה רז.

 

וכך מפסטיבל לפסטיבל...

בהזדמנות זו אני רואה צורך לחזור ולהבהיר מספר פרטים חשובים כדי למנוע אי הבנות ועוגמת נפש בעתיד. במחסני התרבות יש ציוד רב ומגוון המיועד לשימוש באירועים השונים, ולכן אין לקנות דבר על חשבון ועדת תרבות ללא ברור איתי אם יש בכלל צורך בכך, וכן ללא קבלת אישור ממני לפני הקנייה ולא בדיעבד, דבר זה נכון גם לגבי הזמנת הופעות או הרצאות מבחוץ. בנוסף, אנא אל תוציאו מכיסכם הפרטי כסף מזומן, מתוך מחשבה שתוכלו לקבל החזר. בהנהלת החשבונות של גבע עובדים מול חשבוניות בלבד ואין באפשרותי לשלם במזומן מחשבון ועדת תרבות. אנא ידעו אותי על מה שאתם שואלים מציוד התרבות וגם על כל דבר שאתם מוסיפים לו, הכול למען נוחותכם בעתיד ולמען הסדר הטוב.

אני מאוד מודה לאנשי הנהלת החשבונות, לגזבר ולמנהל הקהילה שעוזרים לי לשמור עלינו מעצמנו ולהיות עם היד על הדופק בכל הקשור בהוצאות מכספי הציבור. הקהל בגבע מגוון מאוד בגילו ובטעמו, ולכן אני משתדלת לתת לכולם מענה בעזרת אירועים בעלי אופי שונה, אך לצערי אף פעם אי אפשר לרצות את כולם.

בתקווה להבנה ולשיתוף פעולה - לילך רז.

 


מופיע בעלון:
תגובות לדף