מעט מנהל הקהילה - דורון חורב

מעט מנהל הקהילה

 

אקונום – ביום ראשון 8/4/2018 יחל אריאל קרספילו בעבודתו כמנהל חדר האוכל והמטבח.

תאורת רחוב – בהמשך להחלפת מנורות תאורת הרחוב, ולמנורות רבות שלא פעלו, ולאחר שלושה מחזורי תיקון שערכה המועצה, אם ישנן מנורות שלא טופלו אנא העבירי אלי פרטים אודותיהן.

מרעין בישין – כדי לצמצם את מפגעי הזבובים והיתושים, בנוסף לטיפול הרציף אותו עושה הקיבוץ, חברים מתבקשים לייבש מקורות מים עומדים בסביבת ביתם, ולצמצם השארת מזון מחוץ לבית. הכלבו גם הוא נערך לספק מלכודות זבובים לחברים, ובמחיר מוזל. כמו כן, בעונה זו מתעוררים הנחשים, על כן ציבור החברים מתבקש להקפיד על סגירת דלתות ורשתות, ונדרש לתשומת לב בעובדו בחצר הבית, במרפסות, בגינות, במחסנים, ובמערומי העצים.

מגרש המשחקים – בעקבות ביקורת תקינות שנתית של הגן על מתקניו, ובשל ליקויי בטיחות, נאלצנו להסיר את מתקן הסירה הוותיק אשר שימש את ילדינו שנים רבות.

עונת ההשקיה – רגע לפני שנפתחת עונת ההשקיה, ענף הנוי מסיים לערוך טבלת מועדי השקיה קבועים, אשר תפורסם בעלון. בשבועיים הראשונים יתכנו שיבושים ותקלות מערכת, ונודה לחברים אשר ייפנו את תשומת ליבנו לכך.

פתיחת עונת הרחצה – לאחר החג נשלים את גיבוש צוות הפעלת הבריכה, ונפרסם פרטים באשר לסדרי הפתיחה. צפי לפתיחת העונה הוא למאי, בשבוע שלאחר חג השבועות, אך פרטים מדויקים יימסרו באחד מהעלונים הבאים.

צי הרכב – בחגי ישראל ובסופי השבוע, יחידים ומשפחות מתארגנים ומזמינים רכבים מצי הרכב של הקיבוץ. כדי שנוכל כולנו ליהנות מרכבי הקהילה, אנא דאגו לקחת אותם בזמן ולהחזיר אותם בזמן, כפי שסודר. כמו כן, אנא החזירו הרכבים נקיים, כפי שהייתם רוצים לקבלם. מאחר והרכבים נדרשים לא פעם לנסיעות ארוכות, אנא בדקו שמן ומים, בדקו אוויר בגלגלים, ותדלקו את הרכבים. כדאי גם לוודא שגלגל חמישי וציוד להחלפת גלגל נמצאים ברכב בערכה מלאה. סעו בזהירות וחזרו בשלום.

ולסיום, בעקבות אחת מכתבותי לעלון, שאלה אותי חברה ותיקה ומאוד נחמדה, " באלו משקפיים אתה רואה את גבע? " ולא ידעתי להשיב לה. אשיב כעת, לאחר הרהור בשאלתה, כי המשקפיים אותם אני עונד, הם משקפיים החסרים בצבעי ההיסטוריה של גבע.

ולסוף שבוע ארוך של מנוחה ושל משפחה, שהצבעים החסרים במשקפינו יהיו לנו ליתרון וליופי.

לכל בית גבע, חג אביב שמח, שלו ובטוח,

דורון חורב, מנהל קהילה

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף