סקרנות - אורה רכס

 

מה נשמע בסקרנות

סקרנות ממשיכה במסורת הנתינה של עזרה לימודית. צוות המורים והעובדים הוותיק והמסור עושה עבודה מקצועית ורצינית ומביא לקידום התלמידים ולהישגים ניכרים.

בעונה זו של השנה הבקשות ללמידה כמעט בשיאן לקראת מבחנים עבודות בגרויות וכו'. מדי יום מתווספות בקשות נוספות הן מילדי גבע והן מילדי החוץ.

המאפיין את הילדים שהם מאד עסוקים בשלל חוגים ופעילויות ותיאום השעות הוא מלאכה מורכבת. אנחנו משתדלים לתת מענה לכולם ומעודדים את התלמידים לבוא בצורה מסודרת בשעות קבועות,ולא ברגע האחרון.

בתחום הטיפולי ניתנים טיפולים על ידי מטפלות מקצועיות : קלינאית תקשורת, מטפלת בתנועה, באומנות ועוד.

לאחרונה פתחנו בימי ראשון חוג לתנ"ך למבוגרים בהנחייתה המרתקת והמקצועית של רבקהלה ארצי. מי שמעוניין מוזמן. כל זה מתרחש בשעות אחר הצהרים ובבוקר פועל בהצלחה רבה

קידום נוער פרויקט הילה. תלמידים מכל האזור, שזקוקים למסגרת תיכונית תומכת מקבלים את המענה . צוות הפרויקט מסור משקיע ותומך (הכולל את הדר בן יוסף ויובל שבילי). כיף לראות את התלמידים, מלאי שמחת חיים, שמאד משתדלים גם ללמוד.

חוגים- ילדי גבע בוחרים חוגי העשרה בשעות אחר הצהרים במגוון חוגים שהדגש הוא על תחומי הספורט והריקוד. ההורים נוהגים על פי התקנון בעזרתה המסורה והקפדנית של דובי פלג. 

חינוך מיוחד- ילדים הזקוקים לטיפולים פרא רפואיים ופסיכולוגיים מקבלים מענה על פי התקנון שחודש ועודכן לאחרונה. באחריות ההורים לפנות דרך המרפאה ולעבור את סבך הבירוקרטיה והטפסים,כדי לקבל את האישורים וההחזרים הניתנים דרך קופת חולים.יש לציין שאפשר וכדאי להיעזר ברוחלה לוסטיג המכירה את כל רזי ההחזרים ובאורה רכס לייעוץ והכוונה במידת הצורך.

ברכת חג אביב שמח ופורח, אורה ובנות סקרנות


מופיע בעלון:
תגובות לדף