ממש"א - חדווה שקד

 

 

עדכון נוהל לימודים-

הנהלת מש"א ראתה לנכון לעדכן את נוהל הלימודים, על-מנת שיהווה כלי עבודה עדכני ורלוונטי, ייתן מענה למציאות כיום בגבע, ויאפשר לצוות לקבל החלטות בהתאם. הנהלת מש"א דנה בישיבותיה האחרונות בעדכון הנוהל, ובקרוב תובא הצעת הצוות לדיון במזכירות.

סיומי קדנציות-

·     הקדנציה של שרה מזור בניהול האופנטיק הסתיימה. שרה הביעה את רצונה להמשיך בתפקידה. המשרה פורסמה בדף גבע ב-15.2, וב-28.2 נסגר המכרז, ללא פונים נוספים. מועמדותה של שרה תגיע לדיון במזכירות.

·     הקדנציה של אורטל יעקבסון בניהול הכלבו הסתיימה. אורטל הביעה את רצונה להמשיך בתפקידה. המשרה פורסמה בדף גבע ב15.2, וב28.2 נסגר המכרז ללא פונים נוספים. מועמדותה של אורטל תגיע לדיון במזכירות.

·     הקדנציה של זהר ברג בריכוז החינוך הבלתי-פורמלי הסתיימה. המשרה נפתחת כעת לציבור וכל המעוניין ורואה עצמו מתאים לתפקיד מוזמן להגיש את מועמדותו למש"א עד ל- 29.3.18. הגדרת תפקיד תפורסם בהמשך.

חשבות שכר

הדס שטנר ביקשה לסיים את תפקידה כחשבת השכר של הקיבוץ. לאחר שנים רבות, של ביצוע התפקיד במסירות, התמדה ובאחריות רבה, הדס החליטה להעביר את המושכות לדור הצעיר ולפרוש לגמלאות. אלכס ידין נכנסה לחפיפה מסודרת עם הדס ותלמד ממנה את רזי המקצוע בחודשים הקרובים. פרידה רשמית עוד נעשה בהמשך, ובנתיים נאחל להדס עוד שנים של בריאות טובה, עשייה מבורכת והנאה בחיק המשפחה, ולאלכס בהצלחה רבה בתפקיד המאתגר.

שבת שלום!    חדוה

מופיע בעלון:
תגובות לדף