ממש"א - חדווה שקד

 

העלאת שכר המינימום הנדרש מעובדי החוץ והנקלטים.

·     לאור תוצאות 2017- ירידה בהכנסות מעבודת חוץ במקביל לעליה במס' עובדי החוץ, ולאור העלאת שכר המינימום במשק, (החל מה1.12.17 ל- 5300 ₪ ברוטו לחודש, 28.5 לשעה), התבקשנו ע"י המזכירות לעדכן את דרישת המינימום מעובדי החוץ ומהנקלטים.

·     על פי תקנון עובדי חוץ מ- 2014, באחריות וסמכות הנהלת מש"א, לעדכן מעת לעת את שכר המינימום כאמור.  ע"פ סעיף 2.5, כל עובד חוץ צריך להכניס 4500 ש"ח בחודש, לאחר ניכוי הוצאות פנימיות כמו- זיכוי נסיעות, טלפון וכד' (="נטו גבע"). החלטה זו התקבלה כאשר שכר המינימום במשק באותה תק' היה 4300 ₪ ברוטו לחודש.

·     בדיון בהנהלת משאבי-אנוש הוחלט לעדכן את דרישת המינימום ל-5000 ₪ "נטו גבע", סכום שאמור לכסות את עלות התקציב, הפקדה לפנסיה, לקרן חיים, בטל"א ובריאות.

·     במקביל נבדקות האפשרויות לליווי וסיוע לחברים העובדים בגבע באופן חלקי או לא מספק.

איתור מנהל/ת לענף המזון

בעקבות החלטת הקלפי, יצאנו עם מכרז חיצוני למציאת מנהל/ת לענף המזון. והתחלנו בתהליך של בחירת צוות איתור, מיון, וקיום ראיונות. נמשיך לעדכן. בינתיים, עד למציאת ובחירת המחליף/ה, חשוב לנו להביע הערכה רבה ליואב שממשיך לשאת בעול ניהול הענף.

נהג בית

·       השבוע סיים יונה רבי את תפקידו כנהג בית ובמקומו נכנסה ורד לנדסמן כנהגת.

יונה מילא את תפקידו במשך שנים במסירות, באחריות, בסבלנות תוך הסברת פנים לכל "לקוח". תודה לך יונה על השירות האדיב ואיחולי הצלחה לורד בתפקידה החדש. מספר הטלפון של ורד- 139.

·       בהזדמנות זו נזכיר כי לנהג/ת הבית יש סדר יום מסודר ודי קבוע. במידה ומעוניינים להכניס הזמנה לנסיעות קבועות יש לתאם זאת מראש דרכי או דרך ענת. לתיאום נסיעות חד-פעמיות ניתן לפנות ישירות לנהג/ת.

שבת שלום!    חדוה

מופיע בעלון:
תגובות לדף