תרבות בגבע - לילך רז

כפי שנאמר במודעה, זהו  "חג מתן תודה!"


ואכן, לקראת יום הולדתה לובשת הגבעה חג, והירתמות החברים גדולה ומרשימה. שגית אלוני חיברה ועיצבה חלון תצוגה יפהפה, דגנית ווסלינג הכינה מודעה מרשימה בעזרתם של שייקה אלוני ואנדרס מירנדה, איריס ויוחאי רז תלו את הדגלים בחדר האוכל, אופל, אבנר, רינת גלילי ואנוכי קישטנו את המבואה בקופסאות שקישטו משפחות שונות. ילדי ד- ו אחראים על חלוקת הפרחים לותיקים בבוקר החג, לאחר ארוחת הבוקר המסורתית בניהולה של גיתית לב ואנשי צוותה. אך גולת הכותרת היא כמובן המופע הגדול ועתיר המשתתפים בניצוחה של איריס ידין ועוזריה, כשבראשן יולי ואופל גלילי, והרשימה עוד ארוכה...

בשבת האחרונה התקיים ניווט קהילתי ביוזמתו של אבשי בן יהודה ובהפקתו של יותם אורן ואנשי הצוות – גילה גפן, אביב רון, רועי לרון ויעל לנדאו. היום עבר בהצלחה גדולה והמשתתפים נהנו מאוד. המנצח הגדול היה ענבר לוי לבית קליין שלא בייש את הפירמה המפוארת, וכל הכבוד לכולם!

חג גבע סמוך מאוד לחנוכה, ולכן אני כבר מכריזה על תחרות החנוכיות שנערוך בו, בשיתוף פעולה עם החינוך. השנה יהיו החנוכיות בנושא שבעים למדינה, והן יוכנו מחומרים ממוחזרים או מן הטבע. כמובן שגם יחידים מוזמנים לייצג עצמם, כמו גם קבוצות הענפים, המתנדבים וגרעין צבר. את החנוכיות יש להביא למשרד התרבות עד ה- 10.12, בצירוף פתק עם שם המגיש, וזאת כדי שנוכל להציג אותן ולקשט בהן את חדר האוכל. על המנצחים נכריז ב- 14.12, עם טקס הדלקת הנר והאירוע שנקיים בחדר האוכל. את שאר הפרטים על אירועי החנוכה אביא בשבוע הבא.

מפאת קוצר הזמן והדחיפות, עדיין לא קיבלתי את המינוי הרשמי לריכוז הועדה, אך אני מודה על כל מילות העידוד והתמיכה שאני מקבלת, הן מאוד מחממות את הלב ומחזקות. ההתחלה לא פשוטה והעומס עלי רב מאוד, אבל אני מבטיחה לכם שאני עושה כמיטב יכולתי.

ובינתיים – יום הולדת שמח לגבעה שלנו!

לילך רז, מרכזת בלתי רשמית של ו. תרבות

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף