מש"א - חדווה שקד

השבוע התכנסה הנהלת מש"א לראשונה מאז כניסתי לתפקיד. ערכנו תיאום ציפיות, קבענו נהלי וכללי עבודה ונפגשנו עם יואב גלילי שהציג את מועמדותו לקדנציה נוספת בענף המזון. יואב סיכם את הקדנציה, ושיתף בהצלחות ואתגרים שעמדו בפני הענף בתקופה זו. לאחר מכן התקיים דיון ללא נוכחות יואב, וסוכם להעביר את מועמדותו של יואב לדיון במזכירות ללא מועמדים נוספים.

בישיבות הקרובות נסכם את תהליך אישור תוכנית הלימודים לשנה"ל תשע"ח, ונעדכן את תקנון הלימודים ואת הקריטריונים ליציאה ללימודים.

דרוש/ה לחוות הסוסים- חוות הסוסים בגבע מחפשים עובד/ת למשרה מלאה.

העבודה כוללת: טיפול ורכיבה על סוסים. עבודה פיזית, יום עבודה מפוצל, המשרה מוכרת כ"עבודה מועדפת". דרישות התפקיד: אחריות, מסירות, התמדה, אהבה לבע"ח, בוגרי קורסים רלוונטיים לתחום- יתרון, ניסיון קודם ברכיבה ועבודה עם סוסים- יתרון, מגורים בסביבה הקרובה. עדיפות לבני המקום.

כניסה מיידית.

הסכם מתן הלוואה לקניית רכב- תזכורת, ב5.3.17 אושר באסיפה הסכם לפיו עובדי חוץ המעוניינים לרכוש רכב לטובת עבודתם, יוכלו להגיש בקשה להלוואה מהנהלת מש"א עד סכום של 6000 ₪. האפשרות לחתום על הסכם זה הוגבלה בזמן עד ל- 31.12.17. לכן המעוניינים בהסדר זה מוזמנים לפנות אליי בהקדם לפני שיפוג מועד ההסכם. עותק של ההסכם ניתן לקבל אצלי.

שבת שלום, חדוה

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף