מש"א - חדווה שקד

 

 

דרושים-

·                 דרוש/ה נהג/ת חצר משלימ/ה לימים א', ו- ב' (מלא) וביום ג' (חלקי).

·                 לענף המזון דרושים פנסיונרים/ות לשבת בעמדת הקופות בשעות הארוחות- בוקר 7:00-9:00 וצהריים 11:30-13:00. נשמח להצטרפות חברים ותיקים לענף, התפקיד לא דורש ידע מוקדם, ההכשרה עלינו.

·                 מודעות דרושים נוספות מתפרסמות באתר גבע. מוזמנים להכנס ולבדוק אם רלוונטי לכם וליקיריכם.

עובדי חוץ-

תלושים- כדי לייעל ולאפשר זרימה טובה של העברת ושמירת תלושי עובדי החוץ ושאר טפסים הנדרשים במשאבי-אנוש ובהנהלת החשבונות להלן כמה עדכונים ובקשות:

1.  החל מתלושי אוקטובר (המונפקים ב9.11) יש להעביר את כל התלושים למשאבי אנוש בלבד.

2.  ההעברה תיעשה או לתיבת דוא"ל ייעודית שנפתחה במיוחד לצורך כך-  tlushimgeva@gmail.com (השיטה המועדפת), או לתיבת הדואר הנמצאת במשרד משאבי אנוש. לשם כך תוחלף התיבה הנוכחית בתיבה מותאמת יותר.

3.  התלושים יסרקו, עותק ישמר במש"א והמקור יועבר להדס להקלדתם ולתיוקם.

זיכויי עבודת חוץ- גם בנושא הזיכויים ההתנהלות משתנה מעט-

הכוונה לרכז את כל נושא הזיכויים וחיובים של עובדי החוץ במקום אחד. לכן, החל מהחודש, יש להעביר את כל בקשות הזיכויים/חיובים וכד' אליי. אני מרכזת את כל הבקשות ומטפלת בהם בסוף כל חודש לקראת התקציב. בקשות שתגענה לאחר מועד זה יטופלו לקראת התקציב של החודש העוקב.

יש לציין כי הרוב המוחלט של החברים עובדי החוץ מעבירים בצורה סדירה וזריזה את התלושים ועל כך יישר כח. מזכירה את החשיבות של העברת הטפסים במועדם- ע"מ שהנה"ח וכל המערכת הניהולית תוכלנה לקבל תמונה נכונה בזמן אמת ועל סמך זה לקבל החלטות מושכלות לטובת כולנו.

 

חדש במועצה-

הביקוש ההכוונה והביקוש לידיים עובדות בגלבוע ובעמק הירדן יתרכזו במקום אחד!

מרכז "מעברים" חדש יוקם עבור תושבי המועצות האזורית הגלבוע ועמק הירדן

ראש המועצה האזורית הגלבוע, עובד נור, אירח היום (1.10) את ראש מוא"ז עמק-הירדן, עידן גרינבאום, לטקס בו חתמו על הסכם להקמת מרכז "מעברים" חדש שישרת את שתי הרשויות. את האירוע כיבד דרור נצר שהוא רכז הפעילויות של מרכזי "מעברים" בכל הארץ. מרכז "מעברים" יפעל בתוך מרכז הצעירים שנפתח לאחרונה בגלבוע (תכל'ס), והוא ינוהל ע"י אנשי מקצוע שיפעלו תחת הנהלה משותפת. המרכז יכלול אנשי מקצוע שיפעלו בשתי הרשויות, כך שישמר רצף ותנופה בכל הקשור לפיתוח תעסוקתי קהילתי, מינוף יזמויות ועסקים, חיבור בין מעסיקים למועסקים, הכשרות והכוונה, ויצירת עתודות והזדמנויות תעסוקתיות.

לדברי עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע, זו בשורה כלכלית של ממש: "הקמת "מעברים" מקבל משמעות מיוחדת בגלבוע על רקע הצמיחה הדמוגרפית והתפתחותם של היישובים, כשבמקביל אנו עדים לצמיחתם של אזורי תעשייה חדשים, דבר המשקף צרכים כלכליים ייחודיים ומגוונים. שמחנו לפגוש שותפים איכותיים בדמותם של אנשי עמק-הירדן. הקמת המרכז החדש הוא מנוף כלכלי משמעותי לצורך חיוני וחשוב בגלבוע".

מרכזי "מעברים" בארץ פועלים במרחבי הקהילות הכפריות, והם אומצו ע"י המועצות האזוריות כתוצאה מהשינויים המבניים, הכלכליים והחברתיים שהתרחשו במגזר הכפרי, אשר משפיעים על יכולת התעסוקה והשתלבות בעולם העבודה. ברחבי הארץ קיימים רק 6 מרכזים שכאלו, וההקמה של מרכז חדש בגלבוע היא הודות להתעקשותם של הנהלות שתי המועצות האזוריות, אשר הגדירו את האירוע כפרויקט אסטרטגי. לצורך הקמת "מעברים" החדש התחייב משרד הרווחה להעמיד תקציב של כמיליון שקל, שיצטרף לתקציב שיעמידו שתי המועצות (הגלבוע ועמק הירדן). ע"פ הערכות הגורמים המעורבים, בתום התארגנות זריזה ואישור תכנית העבודה, יחל המרכז בעבודה סדורה עוד במהלך שנת 2017 ויקבל קהל.

בעמק-הירדן בירכו בחום על המהלך, ולדברי עידן גרינבאום, זה צעד בדרך למציאות תעסוקתית טובה יותר: "אנחנו מאמינים בשיתופי פעולה ואנחנו תמיד שואפים להתפתח ולהתקדם. יש לנו שותפים טובים בגלבוע, וזה מקרה קלאסי בו השיתוף מקדם את כולם, ואני מאמין שנראה תוצאות בקרוב. היום שתלנו זרע קטן שיצמח במהרה ויהיה ליער של תעסוקה, דבר שישרת היטב את התושבים".

את הקמת המרכז החדש הובילה בשנה האחרונה מוא"ז הגלבוע, בניצוחה של ענת מור, מנהלת האסטרטגיה וארגון, ובהמשך הצטרפה מוא"ז עמק-הירדן. דרור נצר ביקש להוסיף את התרשמותו מהמהלך: "מצאתי בשתי הרשויות נכונות והתלהבות לפעולה, וזוהי נקודת פתיחה מצוינת למרכז החדש שיוקם בגלבוע, שמעבר לרמת הפרט, יפעל לקידום ועידוד יזמויות ועסקים קטנים ועוד".

על פי המסתמן, סל השירותים שיוענקו (ובחינם!) לתושבי המועצות יהיה מגוון ורחב ויכלול בין היתר- הכוון וייעוץ תעסוקתי, קורסים והכשרת עובדים (בהתאם לצרכים), ליווי ומינוף יזמויות ועסקים לצד הקשר עם המפעלים, והעמדת לוח משרות ממוחשב לדורשים ולמעסיקים. 

במוא"ז הגלבוע רואים בהקמת "מעברים", מכפיל כוח למרכז "עוצמה" (הפועל בגן-נר), לביסוס תשתית כלכלית תעסוקתית, ואיגום משאבים המאפשר שרות מגוון לתושבים למצבים התעסוקתיים המשתנים תדיר.

לפרטים נוספים: שי אלט, דובר המועצה: 058-6650088.

שבת שלום!   חדוה

מופיע בעלון:
תגובות לדף