ניווטים - אורי ברזק

ניווטים

1. תודה רבה לכל החברות והחברים שתרמו וקנו שוקולדים טעימים.

אספנו 710 ש"ח בעזרתם ובהתגייסותם הנפלאה של ילדי ד-ו ושל יותם ואפרת המדריכים. הסכום יעבור למשפחות נצרכות כתלושי קניית מזון.

2. ביום ו' הבא (4/4) נערוך במסגרת מועדון הניווט הספורטיבי של מועצה אזורית יזרעאל את תחרות הניווט הראשונה של גבע. זהו ספורט לא מוכר שמשלב ריצה עם חשיבה ותכנון. אין מדובר בניווט צבאי אלא בספורט לכל דבר. אין מדובר בספורט קשה - הוא מתאים לכל גיל ולכל מין וגם למשפחות.

אני נחשפתי לענף ייחודי זה כשנקראתי לעזור לחבר שהקים פרויקט לקידום נוער בסיכון באמצעות הניווט הספורטיבי. שם הפרויקט - 'אל קו הגובה'. נערי הפרויקט הזה יבואו גם הם להתחרות בגבע ביום ו' הקרוב. הפרויקט הוא חלק מפעילותו המבורכת של 'חוג העמקים' של חברנו אלי גורן.

במהלך שנות הפעילות בפרויקט, הצטרפו עוד חברות וחברים חלקם מגבע וחלקם יוצאי גבע: דרור קורן, נרי אשוח, לביא זיק, צח אקשטיין, יפתח רונן, נדב רונן, אדם רם, וענת לוין. המתנדבים באים לעזור וללוות את הנערי הפנימיות באימונים בעמק חפר.

עילם  ברזק בני, שהתלווה אלינו לעזרת הנערים, הפך את הספורט הזה לתחביב שלו ולאחר כחמש שנים הוא התייצב השבוע על בימת המנצחים כאלוף הארץ בליגת בתי הספר וגם בליגה הארצית לגילאי 15.

התחרות שתתקיים בגבע היא הזדמנות להיחשף לספורט היפה הזה ממש כאן בבית שלנו. ביום ו' ירוצו בתוך גבע ובסביבותיה מתחרות ומתחרים כשהם מחפשים יתדות קטנות כשמפה ומצפן בידיהם. כולי תקווה שרבים יבואו לחזות ולהשתתף בתחרות או בניווט העממי המשפחתי שאינו תחרותי. 

להתראות ותודה,

אורי ברזק

(רצ"ב הזמנה רשמית לתחרות).

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף