תודה מאקים

8/23/2017

לחברי ותושבי קבוץ גבע שלום!

ב- 13/8 הייתה לי הזכות להגיע עם 14 ילדים ונערים עם מוגבלות שיכלית מאקים  להתארח לימי קייטנה בגבע למשך חמישה ימים כוללים לינה.

חודשים לפני הקייטנה היינו בקשר עם הצוות החינוכי , פגשתי את זוהר שנרתם למשימה עם כל הנשמה וכבר בלהיטות שלו היה לי ברור שתהיה קייטנה מעולה. לידו הייתה אפי שעשתה הרבה עבודה מאחורי הקלעים אבל דאגה לכל פרט ובימי הקייטנה כיבדה אותנו בפלאפל טעים תוצרת עצמית.. את הקשר עם גבע עשתה גלית אורן שהייתה רכזת פרויקטים באקים, עבדה איתי ולצערי אך לשמחתכם עזבה אותנו ומרכזת היום את הגיל הרך. (גלית ויותם  הם חלק ממשפחת אקים בעשיה ובנתינה ואני בטוחה שלא נפרד)

ביום ראשון האורחים הגיעו יחד  באוטובוס וכאשר ירדו, כל שני נערים  מגבע קיבלו אורח. זה היה מראה מרגש קבלת פנים החמה הזאת. ההורים דמעו מרב התרגשות. החם וההכלה שבני גבע נתנו בשבוע זה קשה לתאר אותו.

השמחה הייתה מרגע שכולם פתחו את העיניים. מוזיקה, ריקודים ושירים לאורך כל היום.

הנוער התייצב בשעות מוקדמות בבוקר כדי לעזור לאורחים בהתארגנות מצחצוח השיניים ועד ששכבו לישון בלילה. הצוות הלוגיסטי תמיד הכין את המקום והארוע  הבא ודאג שהמקום בו לנו יהיה תמיד נקי ונעים.

עזרו לנוער של גבע 6  בני נוער מביה"ס הדמוקרטי בזכרון  שגיא עובד בו ושני נערים מבית שאן שמכירים את הנוער שהתארח מכנפיים של קרמבו בבית שאן.

אני רוצה להודות לכל חברי הקבוץ שקיבלו אותנו בברכה בחדר אוכל, בפאב  ובכל מקום. להודות לכל מי שנתן והשקיע מזמנו כדי לשמח את החבורה בשירה בטיול ועוד. (לא כותבת שמות כדי לא לשכח אף אחד)

ולהודות לצוות המבוגרים שלווה את כולנו והיה צמוד כמעט 24 שעות ביממה היה בשביל כולם עם כל הלב. .  יובל שבילי, גלי בן ארי, הילי לוי, נוגה לנדאו, גיא רבי, שני אסטרחן, גולן זיק וים ארצי.

יצאתי לאחר חמשה ימים בקבוצכם עם הרגשת שמחה שיש עוד בימינו נוער ואנשים איכותיים. תודה ענקית לכולכם .

ענת רגב

יו"ר סניף אקים בית שאן עפולה והעמקים.

מופיע בעלון:
תגובות לדף