נוי בגבע

נוי בגבע

 

חום יולי אוגוסט לא פוסח עלינו גם השנה ,וצוות הנוי עושה כמיטב יכולתו לשמור על החצר יפה ירוקה ומסודרת . אנו משקים את הדשאים אחת לשבוע ומכסחים אותם בהתאם , גוזמים שיחיות לרוב ומחליקים ומנקים שטחי עשב שהתייבש לאחר החורף השחון .

לאחרונה סיימנו שלב א ' בגיזום התמרים נשארו מספר עצים לגזום ונעשה זאת בסמיכות לחג סוכות על מנת שנוכל ליהנות מסכך כשר לחג.

במקומות שונים בגבע ניתן לראות את השפעת הבצורות של השנים האחרונות בעיקר בעצי הברוש שלהם מערכת שורשים שטחית יחסית והם פשוט מתייבשים ומתים במקומות שבהם הם לא מקבלים השקיית עזר בקיץ , לצערנו הרב גם חלק גדול מהשתילים שנשתלו בט"ו בשבט האחרון לא שרדו , לקראת שנה הבאה נחבר לחורשה מערכת השקיה וננסה לשתול שוב , השתילים שכן שרדו מושקים אחת לכמה ימים בעזרתו של חבר קיבוץ שנרתם למשימה – תודה מכולנו .

בצוות הנוי עובדים היום : יעל ברקין , רותם רונן , אופק אריאב , 2 מתנדבים חרוצים וחביבים , דותן רם שסיים שנת שרות בעוטף עזה וממתין לגיוס לצה"ל ואנוכי. אנו שמחים לקבל הערות בקשות ופניות אולם נשמח יותר אם תעבירו לנו בקשות במייל noy@kvgeva.org.il  ונענה בהקדם.

וכמובן תודה גדולה לנערי גבע שמגיעים לעבוד בימי החופש ומראים אחריות ורצינות גדולה, נוער איכותי ומיוחד , שמתמקצע בעבודות עם השנים וחונך את דור ההמשך , כל הכבוד להם !

בין התאריכים 24/7-9/8 אהיה בחו"ל , בתקופה זו רותם והצוות ימשיכו בעבודה השוטפת אולם חלק מהמדשאות יושקו פחות .

שבת שלום, ערן גל

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף