מכתב לחברי גבע - חדווה שקד

‏11.07.2017

לחברי וחברות קיבוץ גבע שלום,

שמי חדוה שקד, נשואה לאלון ואמא ל-6 ילדים, בת וחברת קיבוץ עין הנצי"ב. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מבר אילן ומנהלת משאבי אנוש בהכשרתי. יש לי ניסיון של 5.5 שנים בתחום משאבי-אנוש. עם התמחות בקיבוץ שיתופי ובחקלאות.

שנה וחצי שימשתי כרכזת נוכחות בעין הנצי"ב- יד ימינה של מנהלת משאבי-אנוש- הכנת דוחות הנוכחות, עדכון הסכמים, ניהול ומעקב על ימי החופש, שי לחג ועוד.

וב-4 שנים האחרונות כמנהלת משאבי-אנוש של המגזר הקהילתי והמגזר העסקי בעין הנצי"ב. בתפקיד זה עסקתי עם כל מגוון שירותי משאבי-אנוש לחברים, לשכירים ולמנהלים.

העבודה עם החברים כללה- ליווי, תמיכה וייעוץ בכל שלב אותו עובר החבר בחייו התעסוקתיים- החל מחיפוש ומציאת עבודה, דרך שלבי הקליטה בעבודה חדשה, עזרה במהלך העבודה, בהתלבטויות, בצמתים, חשיבה איך לשפר יכולות התפרנסות, שליחה לקורסים מקצועיים וליווי לקראת פרישה.

בעבודה עם עובדי החוץ שימשתי כאשת הקשר עם הקיבוץ, ליווי וייעוץ במקרים של שינויים תעסוקתיים, בהכנה לקראת ראיון עבודה וכתיבת קורות חיים, בהכנה לקראת שיחות שכר, בדיקת הסכמי העבודה, מעקב אחרי התלושים, הבאת יועצת למורים מומחית בתחום לבדיקת תלושי השכר הייחודיים למש.החינוך ועוד.

העבודה בתחום השכירים כללה- הקפדה על דיני עבודה שחלים בין עובד ומעביד, טיפול בבעיות פרט.

העבודה עם המנהלים כללה- קשר שוטף ויומיומי, ליווי, תמיכה, ייעוץ, הדרכה, העשרה, טיפול במשברים, קידום תהליכים בתוך הענפים.

וכן קידמתי תהליכים ארגוניים- הקמתי פורום מנהלי ענפים להעשרה בתכנים הרלוונטיים למנהלים בעבודתם, הובלתי שינוי ועדכון נוהל בחירת בעלי תפקידים, הובלתי תהליך של הכנסת תפקיד יו"ר קיבוץ למבנה הארגוני של עין הנצי"ב.

בימים אלה מסתיימת הקדנציה שלי בעין הנצי"ב, וחיפשתי מקום שבו אוכל להשתלב ולתת מהכישורים והניסיון שרכשתי בתחום משאבי-אנוש. אני אוהבת לעבוד עם אנשים, לייעץ ולעזור בתחום התעסוקתי, ולהיות במקום שאפשר להשפיע, לקדם ולשפר. יש לי ניסיון ממש ספיציפי בתפקיד כזה בקיבוץ שיתופי, ומאמינה שהניסיון שרכשתי בשנים האחרונות יאפשר לי לעשות את התפקיד בגבע בצורה הטובה ביותר והמותאמת ביותר לעת הזאת.

אשמח להשתלב בגבע ולהיות לכם לעזר,

חדוה
מופיע בעלון:
תגובות לדף