רותי פורת - מגע של אור הלב

רותי פורת – מגע של אור הלב

טיפולים הוליסטיים 


קצת על עצמי:

מטפלת מוסמכת מטעם מכון ווינגיט, המכללה  על שם אולשבסקי.

בעלת עשרים שנות ניסיון.

מדריכת קבוצות בשיטת שנג-זן צ'יקונג .

 מטפלת באופן אישי ומתאימה את שיטת הטיפול לצרכי המטופל.

עובדת ב"דורות בגלבוע" [מרכז למבוגרים] ובקיבוץ גבע.

 
    


שנג-זן צ'יקונג

פירוש השם שנג-זן צ'יקונג הוא האמת הקדושה.

באמצעות תרגילי תנועה רכים ונשימה מאפשרים לגוף להירגע, לשחרר מתחים, לרוקן את הראש מהדאגות והמחשבות. באמצעות תרגול אפשר להתחבר לכוח חיים הנקרא אצל הסינים צ'י, שתפקידו לחזק את כל מערכות הגוף, את השרירים ואת העצמות.

צ'י זורם ביקום, אנחנו אוספים אותו לתוכנו, משמרים אותו, ובאמצעות התרגילים ישנם חילופי צ'י (אנרגיה) בינינו לבין היקום.

השנג-זן מיוחד בכך שהוא מאפשר את החיבור הגבוה ביותר עם האנרגיה (הצ'י) של היקום ומאפשר לנו להיפתח לשמחה ואהבה שקיימת מאז שנולדנו, ומטהר את כל הפסולת.

השנג זן צ'יקונג מחבר אותנו למקור הכנה והאמיתי בתוכנו ומרפא את הגוף והנפש.

לאחר השיעור יש תחושה של רוגע, שחרור וקלילות.

שיעור של שנג-זן צ'יקונג נערך כשעה. המתרגל חייב להיות מקצועי ומיומן. על המתאמן להיות עם סבלנות והתמדה.


שיטות הטיפול האישיות:


קרניו סקרל

השיטה מבוססת על הקשבה לתנועה והפתיחה של העצמות, באמצעותה ניתן לחוש מבנים, תפקוד וזרימה של המפרקים. כמו כן ניתן לחוש ברמה הרכה חום, נוזלים וכדומה.

שיטה המתאימה לפריצות דיסק, לבעיות הנובעות מנקעים, כאבי גב תחתון אחרי ניתוחים.

שיטה זו מאוד מרגיעה את מערכת העצבים.


עיסוי גרמני

יחודו של העיסוי הוא בהזרמת הדם ושחרור, בעיקר של השרירים. העיסוי הגרמני מתחיל מכפות הרגלים, בחלק הקדמי של הגוף, ועובר לצד האחורי.

העיסוי כולל עיסוי פנים.


רייקי

השיטה מבוססת על הנחת ידיים קמורות על מרכזים של מערכות הגוף. זוהי טכניקת ריפוי בת אלפי שנים.

ריי – עליון, קי- תחתון.

זוהי אנרגיה אשר מחייה ומניעה כל יצור חי. רייקי מדריכה את עצמה בעזרת תבונתה העצמית ואינה נענית להכוונת המטפל. ניתן לטפל רק בהכשרה מיוחדת.

ניתן לטפל ברייקי בכל פציעה, חתך, חבורות, שברים, כאבי ראש, הצטננות, גרון כואב, תשישות, נדודי שינה, חוסר ביטחון עצמי ועוד.


דיקור

שיטה עתיקה שמתייחסת אל האדם ולא אל הסימפטומים בלבד. בתהליך האבחון משתמשים בדופק, לשון ובדיקה גופנית. הצבעים והתנועה גם הם משמשים לידע של המטפל. ישנם 360 נקודות דיקור שהסינים מיפו אותם. לכל נקודה השפעות על רבדים שונים, מהפיזי עד לרגשי והרוחני. ניתן לטפל בבעיות רבות באמצעות הדיקור.


מדיטציות ונשימות

ישנם סוגי נשימות רבות. הנשימה היא מערכת פנימית שניתן באמצעותה להרגיש את הגוף והנפש. ישנה הנשימה המעגלית,שיוצרת קשר בין גוף נפש ותת מודע,ומכניסה את  האדם לרגיעה  עמוקה. מטפלת בבעיות רגשיות. מדיטציה - טכניקה שעוזרת להרגע ,ומחזקת באמצעות מנוחה עמוקה.


תטא הילינג

קיימים חמישה תדרים של גלי מוח. אחד מהם הוא התטא. מדענים מצאו שגלי מוח מסוימים בטווח של תטא אלפא מקלים משמעותית על מתחים לטווח ארוך, גורמים להרפיה עמוקה, משפרים את היכולת המילולית, גורמים לסינכרוניזציה של שתי ההמיספרות של המוח, מעוררים מחשבה יצירתית ודמיון עשיר ומקלים על כאבים.

מצב של תטא קיים באופן טבעי במצבים בין שינה ליקיצה. אפשר להשתמש במצב זה לריפוי. השימוש הוא בעיקר לבעיות רגשיות ומתחים.


E.F.T

טכניקה לשחרור רגשי באמצעות תיפוף באצבעות על נקודות אקופונקטורה. הרעיון הוא שהסיבה לכל הרגשות השליליים מקורה בהפרעה במערכת האנרגטית של הגוף. כשאנחנו משחררים את המערכת האנרגטית בגוף (החשמלית) ומאפשרים לה לזרום, משתחרר גם הרגש השלילי ונעלם. שיטה מאוד מהירה, מביאה לתוצאות מהירות ומטפלת בקשיים פיסיים ורגשיים (כאבים, מתחים ועוד).


שיאצו

העברת משקל לנקודות אקופונקטורה בגוף באמצעות אמות, מרפקים, כף יד ואיזון הגוף האנרגטי. כשאנחנו מאזנים את הגוף האנרגטי אנו מונעים מחלות וניתן לרפא בעיות פיסיות ורגשיות.

 

פרטים ליצירת קשר:

רותי פורת,

קיבוץ גבע

טל': 0546633291

מייל: hrporat@kvgeva.org.il

תגובות לדף