קבלנו במייל

הפגנת החקלאים בירושלים

קוראים לו עופר, הוא חקלאי, בן 44, דורשלישי, בעל שני תארים אקדמיים ועשרים שנה לוחם ביחידה מובחרת, מלח הארץ, אתמול בערוץ 10 ליאת רון העיזה לכנות אותו ואתה מפגינים האחרים שעלו לכנסת ״סחטנים ובכיינים״ זה מה שהוא כתב אחרי ההפגנה, הוא מבקש שאם אתם מזדהים תשתפו.

ההפגנההאחרונהשלי!

אנא שתפו והפיצו... תודה, עופר

ביבי שלום! כחלון שלום! שר החקלאות שלום!

אני לא כועס עליכם!

נכון, הגעתי אתמול להפגנה בירושלים עם חלק נכבד מחקלאי ישראל. הגעתי לכעוס והגעת ילזעוק את זעקתי! כן, גם זעקת אחיי החקלאים שהם ערב רב מהצפון, מהדרום ומהמרכז, מצביעי הימי ןומצביעי השמאל, יוצאי עדות המזרח ואשכנזים. הגעתי לזעוק את זעקת משפחתי בפעם האחרונה ובעתיד תהיה זו זעקתם של כל תושבי ישראל!

אז זהו, אני לא כועס עליכם! פשוט...מכיוון שאתם אנשים נבונים ולא בכדי נושאים במשרות המכובדות שלכם, אם לא הבנתם אותי או אותנו החקלאים, זה סימן שלא הסברנו את עצמנו בצורה ברורה!!!! ואני אחזור שוב, ביבי כחלו ןושר החקלאות, ושר הכלכלה ושר הפנים..., אני לא כועס עליכם! לא הבנתם את חשיבותה של החקלאות במדינת ישראל ואת חשיבותם של החקלאים, מכיוון שכנראה לא הסבירו לכם בצורה ברורה.

אז אני אסביר. בתוך שנה אנחנו החקלאים נפעל לחסל את החקלאות . נסגור את המים ונלך הביתה!

אנחנו לא נהיה מסכנים ולא נהיה לנטל על החברה. אנחנו נעסוק בעיסוקים אחרים. כמוני, כמו רבים בני דורי, עם ראש על הכתפיים, בעלי תארים, לוחמים בצה"ל, מפקדים לשעבר, נהיה יד אחת ביחד עם אלו היותר מבוגרים והפחות חזקים, וביחד נעזור אחד לשני להסב את עיסוקנו למשהו אחר שהוא לא חקלאות! החקלאות בישראל תיסגר! ואם היא תיסגר, היא כבר לא תוכל לשוב!

בפעם הבאה שמישהו יעלה לירושלים להפגין, אלו לא יהיו החקלאים! אנחנו סיימנו! בפעם הבאה אלו יהיו עובדי מפעל הקרטונים משדרות, עובדי מפעל הפלסטיק מהצפון, נהגי המשאיות, עובדי המסוף בנתב"ג ועוד... ואחריהם יבואו רבבות רבבות של אזרחים, אזרחי ישראל, עשירים ועניים, ימנים ושמאלנים, אשכנזים ויוצאי עדותהמזרח ויכעסו ויזעקו שאין להם מה לאכול, שאין להם תוצרת טרייה,  פירות וירקות וחלב וביצים וגבינות ופרחים. כל תוצרת חקלאית שתהיה, תעלה הון ולא תהיה בהישג יד לכולם, אם תהיה... היא תהיה באיכות ירודה ומסוכנת לבריאות ותגיע בעיקר ממדינות ערביות לא יציבות באזור, כמו טורקיה, ירד ןוכמוב ןעזה והרשות הפלסטינית.

את מי הקולחי ןהמשמשים את החקלאות תתחילו להזרים לים. כן, את מי השפדן ואת קולחי עמק חפר וקולחי הצפון ועוד... אנחנו כבר לא נצטרך, כי את הפרדסים והמטעים אנחנו ננטוש! אתם, נושאי המשרה, תצטרכו לטפל בהם!

זהו! הכל כבר נאמר! שמירה על האדמות, שמירה על ריאות ירוקות, בטחון תזונתי לאזרחי ישראל (או במילים אחרות: אנחנו אלה ששמים לכם אוכל על השולחן 3 פעמיםביום!!!! לכם ולכלל אזרחי המדינה!), שמירה על גבולות, יישובהארץ, שימוש במי קולחין (או במילים אחרות: את הביוב של אזרחי המדינה, אנחנו קונים!! ומשתמשים איתו לגידולים), מתן פרנסה למשפחות חקלאים באופן ישירו באופן עקיף לעשרות ומאות אלפי משפחות בכל אזור גיאוגרפי! (המפעל הכי גדול שיש במדינה!), ייצוא סחורותו הכנסת כסף זר למדינה, ייצוא ידע וטכנולוגיה חקלאית המושתתת על מחקר ופיתוח של הייצור החקלאי המקומ י( או במילים אחרות: בכל פעם שאתה מגיע, ביבי למדינה אחרת וחותם על "שיתופי פעולה בתחום החקלאות" ומתגאה בחקלאות שלנו מעל כל במה... אנחנו אלה שבלעדיהם כל זהלא היה קורה! וזה יותר לא יקרה!

אז מעכשיו חוקי המשחק הולכים להשתנות! מעכשיו אתם וכלל האזרחים תבואו לבקש מאיתנו שנמשיך לייצר, אתם תשלמו לנו שנעבד את האדמות! אתם תשאלו אותנו: מה אתם צריכים כדי להמשיך לעשות פה חקלאות? זה מה שיקרהבקרוב! היוצרות הולכות להתהפך! העם בישראל יגיע למשכן הכנסת בהמוניו ואתם תשבו בפנים ותטכסו עצה...אתםכברתקראו לנו!!!!

עכשיו  הבנתם??

אם לא, אשמח להמשיך להסביר. אני עופר, חקלאי ממרכז הארץ בן 44, דור שליש להתיישבות ולחקלאות, נשוי ואב לשלושה. בעל תוארראשון ושני במנהל ומשפטים, מתנדב כלוחם ביחידה מובחרת במילואים מעל 20 שנה.


&&&&&&&&&&&&&&&&&מופיע בעלון:
תגובות לדף