מועמדים לחברות דצמבר 2016

וועדת קליטה


מועמדים לחברות

להצבעה בקלפי 9.12.2016

יותם וגלית אורן

 

חזרנו לגבע לפני 3 שנים. היום בו עברנו לגבע הוא היום בו נולדו עופרי ומעיין. חברים יקרים מגבע עזרו לנו לעבור ולארגן את הבית.

החודשים הראשונים בהם הקטנים היו בפגיה היו חודשים מאתגרים במיוחד עבורנו, חודשים בהם הרגשנו שהקהילה תומכת בנו ומתעניינת בשלומנו.

היום עופרי ומעיין בני 3 בריאים ונהדרים ויובל הגדולה בוגרת בגן-גני.

אני עובד בבית תוכנה "גלטק" וגלית עובדת בבית זמר (כיתות א-ג).

שמחים שבחרנו לבנות את ביתנו בגבע. שנה טובה לכולם.

אביב ועמי פורת

אנחנו אוהבים לטייל בשבילים ולהרגיש את חיבוק הקהילה, את האפשרות להרגיש בטוחים ומוגנים, מוקפים חברים ומשפחה. 

לשבת במרפסת ולהתבונן בנוף המרהיב של העמק, בנדידת הציפורים ובשמש השוקעת.

שנינו עובדי חוץ , עמי כמנהל רשת באזור הצפון ואביב אדריכלית במשרד אדריכלים בעמק הירדן. יערה בגנון אורן לילך , אוהבת לטייל , ביחוד לאורווה ולגן המשחקים היא מברכת לשלום את כל מי שנקרה בדרכה ובכלל היא תמיד מאושרת ושמחה מחכים להכנס לפרק חדש בחיינו כחברי גבע ומודים על הקבלת פנים החמה.

ניצן לב ואורן רזניק


עברו להן יותר מ-3 שנים מאז הגענו לגבע. התקבלנו פה בזרועות פתוחות, הן של המשפחה, והן של הרבה אנשים טובים שאנחנו פוגשים מידי יום על המדרכות.

ב-3 השנים האלו הילדים כמובן גדלו ושניים מהם, רותם ועומרי, הפכו לתלמידים בביה"ס היסודי בעין-חרוד. עדי ממשיך במסגרת הגיל הרך, בגן אורנים בשמחה רבה.

אורן עובד כבר כשנה במחלקת הפרופילים שבבקרה ומאוד מרוצה. אני עזבתי לפני כמעט שנתיים את וריפון ועברתי לעבוד גם כן בבקרה במחלקת התפ"י.

כמשפחה אנו בהחלט מרגישים שעשינו את הצעד הנכון כשהחלטנו לעשות מהפך בחיינו, לשוב לעמק ולבוא לגור בגבע.

אנחנו רוצים להודות לכל מי שעזר ועדיין עוזר בכל הנוגע לילדים ולקליטתנו בגבע.

משפחת רזניק ניצן, אורן, עומרי, רותם ועדי.

 שלווה (ששה) בן יהודה  

ששה עוברת למסלול חברות עם סיום מסלול צעירים.  עובדת באורווה בגבע

 

 

עטרה רצין

לא ייאמן שחלפו להן כמעט חמש שנים, מאז שהגעתי לראשונה לגבע. אפשר לומר שהזמן רץ כשנהנים. ואין ספק שכאן על הגבעה - הוא ממש חולף ביעף.

הספקנו לא מעט בשנים אלה:  רון בתנו הבכורה בת ארבע וחצי ועינביק בננו הצעיר בן שנה ושמונה חודשים. היום רונצ'וק כבר ילדת גן גני, מאושרת להגיע כל בוקר לגן, לחלוץ נעליים ולרוץ מהר לחדר התנועה. ילדה שמחה שאוהבת לצייר, לרקוד, לשיר ולשחק עם חברים וחברות ועם כל המשפחה. 

עינביק, ילדון גנון אורן לילך. סקרן, שמח והכי אוהב בעולם: טרקטורים, משאיות, מכוניות וגלגלים. כשהוא מגיע על הבינבה שלו, ברכיבה זריזה, לברז מים ושעון – הוא פשוט מאושר.

עדי קיבל על עצמו את ריכוז המטעים, וביחד עם הצוות המסור עובדים קשה כדי לשפר ולחזק כל עץ זית ושקד כדי שתנובתם תהיה בשיא.

אני עובדת כבר מעל לשלוש שנים בבקרה גבע, אוהבת את האנשים ומעריכה את האפשרות לעבוד כאן בקיבוץ במפעל הביתי. כמעט כל יום לומדת דבר מה חדש על הקיבוץ ועל המפעל ואין ספק שאין כאן רגע דל.

מקווים שנמשיך לצמוח, להתפתח, לתרום, ולגדל את ילדינו בהנאה בגבע, ליד משפחתנו הגדולה. מאחלים גם לגבע שגשוג ופריחה, יום הולדת 95 שמח ועוד מאה לפחות, שנים מוצלחות.

עדי, עטרה רון ועינב רצין.

 

אביגיל (אברהם) ואנדרס מירנדה


וועדת קליטה ריכזה  את כל המידע הנוגע למועמדים ממקום העבודה ,הקפידה כי כל חובותיהם לקבוצה מולאו כולל תשלומים לקרנות הפנסיה וממליצה להעבירם לחברות.

חשוב להגיע ולהצביע    

הרוב  הנדרש לכניסה לחברות הנו רוב מיוחס של שני שלישים מבין המצביעים, בהצבעה בקלפי (ובלבד שמספר  המצביעים התומכים שווה למחצית ויותר מחברי הקבוצה).

v לקראת סיום תפקידי כמרכזת וועדת קליטה, מספר מילות סיכום: 

לפני הכול, אני מודה לחברי הוועדה שנטלו חלק פעיל ומשמעותי בליווי הצמיחה הדמוגרפית בגבע, שאכן עלתה וצמחה לה במשך יותר משמונה השנים של כהונתנו. תודה לצור פלג ולנעמה רז שהיו שותפים לאורך כל הדרך, לעדי שור שהצטרפה לקדנציה השנייה ולמצטרפים האחרונים רחל קארו ויוחאי לימור. זהו גם  המקום להודות  ליוחאי (חוצ'ה) רז ולנועם רותם, שהיו פעילים במשך שנים רבות ופרשו רק בשנה האחרונה, ולדיתה לנדאו שהייתה שותפה בתחילת הדרך. תודה על העבודה המשותפת, על המחויבות ועל הרצינות שבה התנהלתם לאורך השנים. 

ריכוז וועדת הקליטה זימן לי שנים מרתקות ומאתגרות כאחת. לתפישתי, ניתן עוד לעשות בכדי להמחיש בפני הקהילה את חשיבות הצורך שבקליטה, ויותר מכך, את הצורך לתת מענה לבנינו המבקשים לשוב ולהיקלט בקבוצה. לא ממש אתגעגע לישיבות המזכירות חחח ... אך עם כל זאת, נהניתי לפגוש רבות מהמשפחות שבגבע במסגרת תפקידי,  וזכיתי לשיתוף פעולה ותמיכה מלאים של מזכירי גבע, מש"א גבע , רשות הבינוי, מוקי ידין שסייע בנושא הפנסיות הסבוך, מוניקה הנפלאה ועוד רבים מענפי השירות ומהקהילה.

כמו שאומרים : " צריך כפר שלם כדי לקלוט משפחה אחת ...".

זיוה

מופיע בעלון:
תגובות לדף