שנה טובה ממרכז סקרנות

מה נשמע במרכז סקרנות

מרכז סקרנות החל את פעילותו ב2007 ומאז התפתח מאוד,  בנה לעצמו שם טוב והפך למותג בעמק.  זאת בזכות צוות המורים המקצועי והמסור .

כאן ניתנים שיעורי עזר לילדי גבע ולתלמידים מהאזור כולו. השיעורים ניתנים לילדים, לנוער,  לסטודנטים ולמבוגרים,  בתחומי ידע רבים ובהתאם לצרכי הלומד.

צוות המורים מונה כ- חמישה-עשר מורים מנוסים המקדמים את התלמידים במסירות. הם מסייעים לכל תלמיד לממש את יכולותיו, דבר שבמערכת החינוך בארץ ( בכיתה המונה כ-35 תלמידים ) לא פשוט כלל.

מלבד שיעורי העזר הרחבנו את תחום הפעילות הפרא-רפואית.  הצוות מונה חמש מטפלות בתחומים שונים -  ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, טיפול בתנועה ועוד.

במרכז " סקרנות " מתקיימת הפעילות מהבוקר עד הערב.  בשעות היום לומדים כאן תלמידי  "קידום נוער – פרוייקט היל"ה " ועם צוות מחנכיו נמנים גם הדר בן יוסף ויובל שבילי כרכזים חברתיים, העושים עבודה ברוכה במסירות רבה ובאהבה.  אחר הצהריים  מגיעים תלמידי סקרנות, תלמידים מכל הגילאים.     

התלמידים הם בעלי מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח ולקדם את עצמם כמו גם להתגבר על קשיים ואתגרים שהלמידה היום מציבה בפניהם.   יש המקבלים  תמיכה וסיוע באסטרטגיות למידה, המשפרות את הישגיהם,  יש הזקוקים לעזרה בכתיבת עבודות, בהכנה ם למבחנים ועוד ועוד, כל אחד בהתאמה לצרכיו ובקשותיו. שיתוף הפעולה עם ההורים והליווי שלהם חשובים ביותר בהתקדמות הילדים והתקשורת איתנו מסייעת מאוד.

עם בוא השנה החדשה צוות סקרנות מאחל  לכולם

שנה מלאת עניין וסקרנות

שנה טובה!!

 

מופיע בעלון:
תגובות לדף