ראש השנה בבקרה - יפתח רונן

ראש השנה תשע"ז בבקרה.

הימים רצים והזמן אינו עומד מלכת, הנה יוצאת  תשע"ו וכבר עומדת לה בפתח שנת תשע"ז.

קיץ ארוך וחם מפנה לאט את מקומו לסתיו אשר אנו מקוים שיוביל לחורף גשום וברוך. כולנו משתנים ומתחדשים ופנינו לחודש החגים. לפנינו תקופת חגים צפופה: ארוחות, מסיבות וחופשות, ולמדקדקים גם תפילות. טיולים מפגשים ואירועים משפחתיים וחבריים.

עד היום האחרון של החודש, אנחנו במרוץ לספק הזמנות ללקוחות בארץ ובחו"ל , יצוין במיוחד פרויקט גדול של התקנת מסועי הרכבה למפעל החדש של שכנינו מיזרעאל –מיטרוניקס.

בקרה זכתה בהזמנה להתקנת המסועים המשמשים את עמדות ההרכבה של הרובוטים .

 

אנו עובדים בימים אלו ממש להשלים ולספק את הרכבת המסועים ולאפשר תחילת העבודה במפעל הממוקם באזור תעשיה דלתון בגליל.

בבקרה עמדה השנה האחרונה בסימן של שנויים פיזיים רבים:

הושלם שיפוץ מבנה שקדיה והתאמתו לצרכי מפעל המתקנים ( המוכר כמחלקת פרופילים ) של בקרה, שעבר לשם לפני מספר חודשים ומגדיל מאז את פעילותו.

השטח שהתפנה במחלקת הפרופילים לשעבר ובמחסן הצמוד אליה, הוכשרו כמחסן ראשי בבקרה ומרבית המלאי של בקרה הועבר מהמחסנים הישנים, ואוחסן על מדפים חדשים ומחודשים בשטח זה.

תנאי שמירת המלאי, כמו גם תנאי העבודה של העובדים, השתפרו ללא הכר בעקבות המעבר.

ועוד אנו משלימים בימים אלו, הערכות להעברת חלק ממחלקות ההרכבה לשטח מחלקת הפרופילים לשעבר , בכדי לאפשר התרחבות למחלקות שהמקום צר עבורן , במבנה הישן .

במבנה היונקיה ותיקוני האופניים לשעבר אנו משלימים השקעה מורכבת ונכבדה, במבדקה חדשה ומודרנית שתחליף את מבדקת בקרה הישנה. מבדקה זו( הישנה ) הוקמה בשנת 1994 וציוד הבדיקה והבקרה בה , כבר אינם עונים על הצרכים.

בחודש נובמבר נעביר את המבדקה הישנה למתקן החדש והשטח שיפונה ישמש גם הוא לאחסון מלאי חלקים ומוצרים כחלק מהמחסן המרכזי של בקרה.

לפני ואחרי החג, אנו בבקרה נדרשים למאמץ ולהתגייסות לעמידה ביעדינו והם אינם פשוטים להשגה, העולם מסביבנו רץ במהירות ולנו אין פריבילגיה להישאר מאחור.

יעדינו הנם להגדיל מכירות , לפתח שווקים ומוצרים, ועוד יעדי משנה רבים ומורכבים.

לו יהי ונשיגם וגם נעבור אותם.

נאחל לכל חברי גבע וענפי גבע, וגם לעובדי בקרה שאינם חברי גבע שנה טובה שנת בריאות, שנת פיתוח ואיכות שנת ייצור ומכירות, שנת צמיחה והתרחבות.

שנה טובה,.יפתח רונן– מנכ"ל

מופיע בעלון:
תגובות לדף