לקראת הצבעה למועמדות -ו. קליטה

מוועדת קליטה לקראת הצבעה למועמדות

 

לקראת ההצבעה למועמדות שתתקיים ביום שישי 15.9.2016 ראו בהמשך מספר מילים מהמועמדים להצבעה:

1.                 אלכס ידין – הנה"ח, גבע.

2.                 ניצן והגר מזור – בקרה/רפת, גבע. 

3.                 יפתח גביש – ע.חוץ.

4.                 רז ברוד – ע.חוץ.

5.                 יובל זכאי ע.חוץ.

6.                 גל גולן – ע.חוץ.

7.                 גלעד (גיגי)  אלוני – גד"ש, גבע.

8.                 סיון (אלוני) ואילן ארבל – ע.חוץ + יזמות.

וועדת קליטה והמזכירות ממליצים על המועמדים להצבעה, וזאת  לאחר שנבחנו ועודכנו כל היבטי הזכויות וההסדרים הכספיים לקבוצה.

אלכס ידין

 

שמי אלכס, אני נשואה לדגן ואנחנו הורים לילד מדהים בן שנתיים (כמעט) בשם נועם. את דגן הכרתי לפני כעשר שנים בזמן הלימודים ומאז כל השאר היסטוריה.
לאחר נדודים רבים ומגורים במקומות שונים בארץ, בחרנו לחיות ולהשתקע בגבע. אורח החיים הקיבוצי הינו שונה ממהשהכרתי, נעים ושלו יותר ולכן מתאים בצורה מושלמת לחיי משפחה וגידול ילדים.  נשמח להמשיך ולהיות חלק מהקבוצה שאנחנו רואים בה בית ומשפחה.

(אלכס השתלבה בהנח"ש גבע בתפקיד תמחירנית )

הגר וניצן מזור


נולדתי וגדלתי ברמת גן. מילדות עבדתי בספארי. השנים חלפו, ניצן הצטרף גם הוא לצוות גן החיות, וכך נפגשנו.

מאז שהגענו לגבע ניצן עובד בבקרה במחלקת פרופילים/מתקנים ואני ברפת. לפני כמה ימים הצטרפתי למשפחת בקרה והתחלתי לעבוד במחלקת מפעילי השקייה.  ננצל הזדמנות זו כדי להודות מקרב לב לצוות הרפתנים על שנה נפלאה ולכל חברי הקבוצה על קבלת הפנים החמה.

יפתח גביש

 

 שמי יפתח גביש, בן 35. אני נשוי לאפרת, בתם של חנה ויוסי לימור, ואב לאיילה בת השלוש (כמעט;-)). אני עובד זו שנה שלישית כמורה להיסטוריה וכמחנך בבית הספר "כרמל-זבולון" ביגור. בעבר עבדתי כמדריך טיולים בחברות שונות, כמדריך נוער בגבע (2005-2006) ושימשתי כשליח של הסוכנות היהודית לתנועת הנוער      "הבונים דרור" במנצ'סטר, אנגליה. אני בוגר תואר ראשון בהיסטוריה כללית ובפילוסופיה, ותואר שני בהיסטוריה באוניברסיטת בן גוריון. אפרת עובדת בגבע במרפאת השיניים, והיא בוגרת תואר ראשון בחינוך  מיוחד.  אפרת ואני רואים בגבע את ביתנו. אנו חיים כאן כשלוש שנים, ונשמח להצטרף כחברים מהמניין לקבוצה, ולהיות חלק מהקהילה בה אפרת נולדה וגדלה, ובה חיה כל משפחתה. אנו מאמינים ביכולתנו לתרום ולהיתרם משותפות בקהילה וחושבים שזהו המקום הטוב ביותר לגדל את משפחתנו.

רז ברוד

 

שמי רז ברוד ואני בן זוגה של דורון גלילי ואביו של יונתן (הקטן..). בן בית השיטה, הגעתי לגבע לפני כתשע שנים לאחר טיול גדול באוסטרליה וניו זילנד, התחלתי לעבוד בחינוך בגבע בזכות זהר ברג וכמעט במקביל הכרתי את דורון. עבדתי בחינוך הבלתי פורמאלי בגבע במשך כשנתיים ולאחריהם עלינו על מטוס ונסענו לעבוד בשגרירות ישראל בברלין לתקופה של כשנתיים. לאחר החזרה לארץ מברלין, התחלתי ללמוד ויש לי תואר ראשון בלימודי חברה וממשל, וזאת  במקביל לעבודה בשכבה הבוגרת. היום אני עובד במחלקת שנת השירות של התנועה הקיבוצית אשר מוציאה כל שנה כ 900 משרתי שנת שירות למגוון רחב של משימות., ואני אחראי על הקומונות באזור הצפון.

יובל זכאי

 

שמי יובל, מגיע מעין חרוד מאוחד (שכן קרוב), בן זוגה של עתליה ואביה של תמר בת השנה ושמונה חודשים. הגעתי לגבע לפני ארבע שנים. אחרי שחוויתי קצת מן הארץ ומהעולם. עבדתי כשנה במעגן מיכאל במכון ההטלה, גרתי כשנתיים בתל-אביב, הסתובבתי מעט בארצות הברית וטיילתי בדרום ומרכז אמריקה. חזרתי לעין חרוד לנשום קצת בית. באותה תקופה עבדתי מעט בחינוך הבלתי פורמלי (א'-ג') וכשהגענו לבקר בבריכה בגבע.... פגשתי את עתליה. בעקבותיה הגעתי לגבע.  למדתי לימודי הנדסאי-מים במכללת רופין ובמקביל  "הרחתי" קצת את ריח הרפת בגבע בחליבות בהנהלת צור פלג (שקיבל אותי בשמחה רבה). היום אני עובד בחברת פלסים, כמנהל שירות שדה (פיקוח והתקנה) ומסתובב בכל הארץ. פלסים הינה חברה לייצור ושיווק צנרת פלסטיק בתחום התשתיות והמים, בכל הארץ וקצת בחו"ל. 

גבע הוא קיבוץ מטופח ויפה. ניכר שגבע הוא מקום של בית, ושהאנשים שגרים כאן רוצים לשמור עליו.  

אני מרגיש פה בבית.  

גל גולן

 

שמי גל גולן, בן 32, נשוי לרז, בתם של שגית ושי אלוני, אב לנעם, בת השנתיים וחצי, ולרון בת השנה.

גדלתי בישוב הקהילתי גרנות הגליל, למדתי את בביה׳׳ס מנור שבכברי. בצבא שרתתי בגולני ומאז שחרורי מצה"ל בשנת 2002 אני עובד בתחום האבטחה.  כיום אני מנהל איזור הצפון בחברת G4S.

אני בוגר תואר ראשון בכללה מטעם מכללת עמק יזרעאל. רז סיימה השנה את לימודי ההוראה ותחל סטאז', בשנת הלימודים הקרובה, במקביל רז חלק בלתי נפרד ממערכת החינוך של הקבוצה. הבחירה בגבע כבית הייתה טבעית עבורי מהרגע הראשון שהגעתי לקיבוץ, מרקם החיים, המשפחה הגדולה, הדרך לגדול ולגדל משפחה קסמו לי. נשמח להיות חלק מהמקום, לתרום ולקחת בו חלק ולראות בגבע את ביתי ובית למשפחתי.

גלעד (גיגי) אלוני

 

היינו כמה שנים בצפון העברנו את זמננו בלימודי תואר ראשון בתזונה, עבודה בגד"ש, ורחצה בחצבאני, אח"כ חזרנו לעמק לעוד שנתיים בהם עבדנו כדיאטנית בבית חולים העמק ואיש מים בנוה איתן, בנתיים הצטרף אלינו אמיתי והתחלנו להתגעגע יותר "הביתה" החלטנו שחוזרים לגבע!

מיד התגייסנו לטובת הדמוגרפיה והבאנו את איתן הקטן! עכשיו גיגי עובד בגד"ש גבע, גל  ואיתן בחופשת לידה,

ואמיתי בקרוב עובר לגנון רותם ניצן

אילן וסיון (אלוני)  ארבל


אנחנו נמצאים בגבע קרוב לשנה ושמחים מאוד על הצעד שעשינו לבוא לגור בגבע. אין ספק שאחרי  מספר שנים בהן גרנו בחוץ התחושה בגבע היא באמת תחושה של בית דבר שלא הרגשנו באף מקום אחר לפני כן!

אילן  בן קיבוץ בית אלפא, עובד כמסגר במפעל שנמצא בא.ת קדמת גליל המייצר ומספק פתרונות לפרויקטים מיוחדים מנירוסטה וברזל. סיון  מדריכת כושר, ופילאטיס מתמחה באימון נשים בהריון ואחרי לידה ומדריכת הכנה ללידה, עובדת בבקרים ובערבים בגבע ובמקביל בעוד מספר מקומות בעמק. עידן ,הבת שלנו,   מתחנכת בגבע מאז שנולדה והיום היא בגן גני.  

תודה גדולה לכל מי שעזר לנו בתהליך הקליטה. 

בהצלחה !!!!

מופיע בעלון:
תגובות לדף