משולי שולחנו של - יאיר קארו

זוטות משולי השולחן

1.     שוטר ידוע עצר נער בן הגבעה ללא קסדה אף ללא רישיון.  חס השוטר על הילד והסביר לו ולמי שצריך מה קורה כשראש בריא מתנגש באספלט פחות בריא. לא צריך לחפש רחוק כדי לראות מה עלול לקרות ומה כבר קרה.  בחיי הילדים מדובר.*

2.     1.40 בלילה – בדרך כלל סוף אשמורת תיכונה. תושבי הגבעה נמים על יצועם. במצפור הצופה  על כפר-יחזקאל במערב הגבעה התכנסו רוכבי כלי רכב מוטוריים. הרעש הדהד והעיר גם את דיירי בית הקברות. הסלולר צלצל. לפני שנראה את תוצאות החיוג למספר 100 של חברים שקצה נפשם , אני ממליץ לכל הורה ומרכז ענף להחליף כמה מילים עם ילדיו/עובדיו.

3.     אדניות יואבי– יואב משתדל שהאדניות בחדר האוכל יהיו ירוקות. אין אלה צמחי פלסטיק אלא צמחים בשר ודם ( אם ניתן לומר זאת ). משקה באהבה אף מדשן מעט ברוב תשומת לב. לאחרונה התגלה צמח קופץ. בבוקר היה ולמחרת בבוקר – איננו עוד. היות שאין חולדים באדניות נשארות אפשרויות אחרות. שאלתי את יואבי ומה הנזק – השיב : מנה כרע עוף ברוטב עם צ'יפס ,ובתרגום לעברית 14 ₪ . משתלת נירקה – משתלת מרחביה – משתלת כפר יחזקאל -  המקום לרכישת צמחים.יואבי "מוכר" אוכל לא צמחים.

4.     אפשר להביא עוד שני עמודים של זוטות ולהקדיש לכך 95%  מהזמן . אפשרות אחרת  - תשומת לב וטיפה אחריות , אפילו אם זה יחסוך את הופעת הטור הזה.

************

קידום מכירות.

1.     הסדר שימוש ברכב פרטי לעובדי חוץ מופעל.  ההסדר מקל על עובדי החוץ בכל הקשור לנסיעה לעבודתם ומוריד עומס מצי הרכב  לרווחת כולם.   עד כה התגובות טובות.  למתעניינים – לפנות בבקשה ישירות לאלון ( מש"א ).

2.     יש מקומות פנויים בוועדות שונות. המקומות יישארו פנויים אם לא יהיה מי שמבקש למלא אותם ולקחת על עצמו השתתפות בוועדות .

ממתינים לפניות נוספות לנציגי ציבור לוועדות הבאות : מזכירות , רשות הבניה ,  נציג ציבור מש"א , ובהמשך יופיע מכרז לוועדה לביטחון סוציאלי. 

ובפרפראזה על האמירה המפורסמת של  הנשיא  ג.פ.קנדי :  אל תשאל מה הוועדה יכולה    לעשות בשבילי  - אלא מה אתה יכול לעשות בוועדה !!

והפעם חניות

בעיות חניה יש בשפע ופתרונות מעט ובדוחק כרגע.

השבוע נחסם הכביש המוביל לבית סביון שמיועד בשעת חירום גם לאמבולנסים. נהג משאית אשפה של המועצה  לא יכול היה לבצע את משימתו. ותמיד יש בזה נחמה מסוימת לעומת המצב שנהג אמבולנס לא יכול היה למלא את משימתו.

במקום נחמות מסוג זה – אבקש בכל מקרה שלא להחנות רכבים באופן החוסם את התנועה ולהשתדל שלא לחנות לאורך כביש זה כלל.

תעשיית המדבקות – "כאן אסור לחנות"  לא הכרחית עם מעט מחשבה והתחשבות.

שבת מבורכת, יאיר

מופיע בעלון:
תגובות לדף