תרומות לניתוח של מיה שוורץ (בתה של אילת קורן

זו מיה,

 

בִּתם של  אופיר ואילת שוורץ (קורן) ונכדתם של גיל ז"ל ונירה קורן

ילדה חכמה, חייכנית ומלאת אהבה. לפני תשע שנים היא נולדה בניתוח חרום, בשל תאונת דרכים, בשבוע 25 להריון במשקל 900 גרם. כתוצאה מהמכה בתאונה, חלה הפרדות שילייה ולא הגיע חמצן למוח של מיה. המשמעות הפיזית היא פגיעה במערכת העצבים המרכזית, כלומר שיתוק מוחין, שפגע בגפיים של מיה. היא יכולה ללכת רק בעזרת הליכון למרחק קצר או לשבת בכסא גלגלים, מתקשה בכתיבה וציור, וסובלת מטונוס (מתח)שריר גבוה, מכאיב ומגביל. ובכל זאת קיים ניתוח שיכול לשנות את חייה, על אף העבר הקשה, לאפשר לה עתיד טוב ומלא הזדמנויות צמיחה, ללא כאבי המתח הבלתי פוסק בשרירים, מתח עיצבי הגורם לעיוות ושחיקה בעצמות ומכאן לעוד הגבלה ועוד כאב...

הניתוח הרגיש והמורכב שיפסיק את המעגל הזה מתבצע בסנט-לואיס בארצות הברית ועלותו, כולל שיקום ארוך ושימוש באביזרים מיוחדים ויקרים, וכן שהייה בחו"ל כ- 500,000 שקלים.

בעקבות הניתוח מיה תוכל להלך בחופשיות רבה יותר ,ולמרחק רב יותר, בעזרת קביים , ובעיקר ליהנות מהפסקת הכאב המתמיד של מתח השריר. מיה היא ילדה מיוחדת ומקסימה, שזקוקה להתאמות כדי לקבל מענה לאותם צרכים כמו שלכל הילדים: בטחון, רווחה פיזית ונפשית, אהבה הזדמנות שווה..

מבקשים את עזרתכם בתרומה, ביחד איתכם נוכל לתת למיה עתיד מיטיבי כמו כל אחד מהילדים שאתם מכירים,הזדמנות כמו כל החברים איתם היא לומדת בכיתה הרגילה בבית הספר..

החשבון הזה יכול לקבל כרגע רק תרומות מהארץ.

בנק איגוד סניף 078, ראש העין

מספר חשבון: 261104

עמותת "ביד פתוחה"

יש לכתוב במהות ההעברה: למען מיה שוורץ ולהעביר את פרטי העברת הכספים וכתובתלמשלוח הקבלה, אפשר למייל   helpmsmile@gmail.com      

או לנייד 050-9161020050-9161020.

להעברה מחו"ל יש לצרף לחשבון הבנק את הקוד הבא: UNBKILIT

לפרטים נוספים אפשר לפנות למורן שבילי

מופיע בעלון:
תגובות לדף