גבע לאן ושאר ירקות - מנחם מזור

גבע לאן– ושאר ירקות

אז מה היה לנו עד עכשיו?

1.     כתבה של חבר לדף גבע: בכתבה הסביר לנו החבר מדוע אנו חייבים "שינוי" בגבע, ותיאר מצב חברתי שבו "כל דאלים גבר" – החזק לוקח לעצמו מהכלל, "צדיק ורע לו רשע וטוב לו". הציבור השתכנע (היום, החבר הנ"ל חבר בצוות "גבע לאן"). ופתאום... גם לי בא לצטט אמרה מדברי חכמים (מהתלמוד): "טול קורה מבין עיניך"...

2.     אהרון ארז(חברת אבני דרך)– התחיל בשיחות עם קבוצות חברים. הזמינו ובאתי למועדון, מה שזכור לי, שלא כל כך התפתחה שיחה מעניינת, אבל אהרון ארז הסביר, חזור והסבר את השקפתו: "יש עכשיו מעט מאוד ערכים, אבל, הרבה הסדרים ...".  אני מציע לכולנו להיזהר שמרוב הסדרים – לא יסדרו אותנו !

3.     שקיפות– כמה דובר ונכתב על השקיפות ע"י צוות השינוי , אז איך זה שכל הזמן באים אלי אנשים ושואלים: "מי החליט על שלב זה? ומי נתן להם מנדט לעשות את זה? ומה פתאום עושים "תמחור"?" ואני אומר: חברים הבעיה היא בהבנה שלנו: אתם חשבתם שהכוונה לתהליך שיהיה שקוף, אבל למעשה – אנחנו החברים – שקופים !

4.     פנסיה: גמלאים "תתביישו לכם" (וצוות הגמלאים – אתכם לפינה!), לא מספיק שעבדתם כל חייכם לטובת גבע, (ורבים עדיין עובדים), אתם גם רוצים את הפנסיה? ! איך אתם לא מבינים שההצעה , שהוכנה בעמל רב ע"י "אבני-דרך" וצוות "גבע לאן", ונותנת לגמלאים "תקציב גמלאים"- מיטיבה אתכם בהרבה וגם משאירה לקהילה  כ-2-3 מיליון ₪ (שהיו יכולים אולי לשמש למשכורות גבוהות) ?כפויי טובה שכמותכם !!!!

ועל "תמחור" משרות בפעם הבאה.

ועד אז תחשבו על זה, אל תפחדו -  תשאלו שאלות!

ותזכרו שעם הבטחות לא הולכים למכולת (וגם לא לרמי לוי ולכלבו) .

בברכה, מנחם מזור

מופיע בעלון:
תגובות לדף