משאבי אנוש - אלון קרל

 

 

עדכונים

מנהל בניין– לאחרונה נכנס לתפקיד ערן נבון, אשר לו ניסיון רב בתחום הבנייה.

לציבור יש ציפיות רבות שנושאי הבנייה והתחזוקה ייקודמו מעתה בקצב מהיר, וכי הפערים שנוצרו בתקופה האחרונה יילכו ויצטמצמו.

מזכירת בניין– לאחרונה נכנסה פיטה ענבר לתפקיד. גם כאן יש לא מעט עבודה לסגירת פערים, וזאת אכן נעשה ובמרץ רב, על ידי פיטה.

תזכורת! הבניין עובד 5 ימים בשבוע, ונותן שירות במקרים שאינם סובלים דיחוי, גם בשישי שבת.

בפניות שונות, יש להפנות לטלפון בענף _04-653572304-6535723, או 726 מטלפון פנימי_.

לדוא"ל _binyan@kvgeva.org.il_

תיקון ותחזוקת קלנועיות– יורם אלוני נרתם למשימה זו, לעזרתו יש את שנות הניסיון הרבות, אותן צבר, בתחום התחזוקה והמכונאות וכבר נראה כי יש שיפור בתחום. נאחל לכול ציבור המשתמשים, שירות טוב ונעים ובהצלחה ליורם.

גיוס לתפקידים

חצרן לבקרה– חצי-משרה, מתאימה לפנסיונר. אפשר לפנות למש"א בקיבוץ או ישירות לבקרה.

מזכירות גבע– נכון להיום יש מקום ונידרשים עוד שני (2) נציגי ציבור למזכירות. ראו זאת כפנייה אישית לכל אחת ואחד מכם החברים, לעשות צעד קדימה ולהגיש מועמדות לתפקיד חשוב זה, הבחירה בקלפי.

בימים אלו התגייסו חברי המזכירות להעלות שמות חברים ולפנות אליהם, פנייה אישית, כל אחד מאלו שייפנו אליו, בנוסף על המחמאה, מתבקש לשקול ברצינות מיירבית ולהיענות למשימה.

צוות צחי (צוות חירום יישובי)- הצוות אחראי להיערכות לשעת חירום של גבע. אנו מחפשים חבר\ה שייקח על עצמו את ריכוז הצוות, בעזרתם של חברי הצוות הפועלים היום.  נשמח לפניות והתגייסות למשימה. הבחירה תהיה בפורום רב"ש ומש"א.

מזכיר קיבוץ

בימים אלו,צוות האיתור נמצא לקראת סיום ומיצוי תהליך הגיוס לתפקיד, מקרב חברי גבע. לצערנו עדיין איננו יכולים לדווח על הצלחות, אם כי לא אבדה תקוותנו, ואנו זקוקים לשבוע נוסף.

בקרוב נעדכן במזכירות ונבחן לגבי התחלת גיוס חיצוני, לתפקיד המזכיר. צוות האיתור ימשיך במשימה, למול אישור המזכירות לגיוס חיצוני ומתווה מתאים לעבודת המזכירות, על פי התקנונים והנהלים הקבועים בחוק, לגבי אגודות שיתופיות.

סוף שבוע נעים ושבוע חדש וטוב לאחריו

אלון קרל, מש"א גבע

מופיע בעלון:
תגובות לדף