אנדי ואילון גרייצר

אנדי ואילון גרייצר

אנדי (33). נולדתי וגדלתי במרכז בואנוס איירס, ארגנטינה. עליתי לארץ ב- 2002 בהיותי בת 18 והגעתי לכפ"ס, שם עבדתי מספר שנים בבית מרקחת.

את אילון הכרתי לפני כתשע שנים ובמרץ 2010, נישאנו. גרנו בראשל"צ בזמן שאילון עבד באינטל ואני למדתי הנה"ח וחשבי שכר באוניברסיטה הפתוחה. לאחר סיום הלימודים, עבדתי בבית דפוס בתל אביב, בתור מנה"ח.

כיום בגבע – עובדת בגביית הכספים של מרכזי מכירות אוטומציה, דפוס דיגיטלי וכרגע גם בגבייה של מרכז מכירות צפון, בנוסף לתפקידי כתומכת במזכירות הסניפים בכל נושא הגבייה והנה"ח.

בקיבוץ, הצטרפתי לפני שנה לועדת תרבות, אין ספק שזה משהו שמאוד מספק אותי וכיף להיות חלק ממנו ואני מרגישה קרובה יותר להווי הקיבוץ והמסורת היפה שלו.

בהתחלה, כשרק עברנו לגור הנה, היו לי הרבה חששות, של איך אסתדר עם תורנויות, עם האנשים ובכלל עם עולם שהוא אחר למה שחייתי בו עד אז.

לאט לאט החששות פחתו, הצלחתי להתרגל לתורנויות ולאט לאט הקשר עם האנשים החל להתפתח.

אילון (33). נולדתי וגדלתי בקיבוץ גבע, למדתי את כיתה א' בשנתו האחרונה של בי"ס היסודי בגבע, היכן ששוכן האופנטיק. בהיותי נער עבדתי בבקרה (כשעוד היה יום עבודה בשבוע) אצל אריק לביא. לאחר סיום הלימודים, עשיתי שנת שירות כמדריך בפנימייה בפ"ת.אחרי שירות (מקוצר..) בחיל הים, עבדתי במח' הפלסטיק בבקרה ועשיתי טיול מחוף לחוף בארה"ב.עם חזרתי, למדתי ברופין הנדסאי מכונות במגמת מכטרוניקה. באותה תקופה הכרתי את אנדי.

לאחר סיום הלימודים, התחלתי לעבוד באינטל בקריית גת, ועברנו לגור בראשון לציון יחד. התחתנו במרץ 2010, בתל עדשים.

באינטל עבדתי חמש שנים, עד שנפגעתי בגב בתאונת עבודה, ובתחילת 2012 עברתי ניתוח, ושיקום במשך כשנה. 

למרות חיי הנוחות בעיר, תמיד רציתי לחיות עם משפחתי בקיבוץ כפי שגדלתי אני, והחלטנו לשנות את מסלול חיינו, ולשוב לגבע במטרה לבנות את ביתנו ומשפחתנו כאן.

מאז שחזרנו לקיבוץ , שבתי לעבוד בבקרה, בהתחלה כמהנדס של מחלקת פנלים ומוצרים מיוחדים (מחלקת לוחות לשעבר) והתקדמתי לתפקיד מהנדס מחלקת הסולנואידים בשנתיים האחרונות.

אני שמח מאוד על חזרתי לקיבוץ, ובעיקר מהאפשרות לתת בעתיד למשפחתי את התנאים הנפלאים שגדלתי בהם כאן, שאין שני להם.

מופיע בעלון:
תגובות לדף