מש"א - אלון קרל


שבועות של רוחות מנשבות ברחבי גבע, לעיתים מסיעות חום בלתי נסבל ולעיתים משב מרענן.

עדכון שכר במ"ש (בן משק שכיר) וסטודנט

שכר במ"ש וסטודנט, הסדר צעירים, יעמוד על 27 ₪ החל מחודש יולי – 2015.

החלטה זו התקבלה ואושרה על ידי מספר רב של מנהלי מגזרים, ענפים ופעילויות ועל פי הנהוג לעניין זה בגבע.
הפעם האחרונה בה נערך שינוי שכר לבמ"ש וסטודנט הייתה בשלהי שנת 2011, באותה עת היה שכר המינימום 22 ₪\שעה ושכר במ"ש וסטודנט עלה ל – 25 ₪\שעה.

כיום שכר המינימום במדינה עומד על 25 ₪\שעה.

אני מקווה כי שינוי זה, העלאת השכר לבמ"ש וסטודנט, יחזק את החלטת הבנות והבנים לתרום ממרצם, כישוריהם וזמנם ולמצוא עבודתם בגבע.

בחירת מנהל\ת בריאות ורווחה

אמירה ידין מסיימת קדנציה שנייה בתפקיד מנהלת בריאות ורווחה, תפקיד אותה מילאה וממלאת במשך שנים רבות, במסירות ואכפתיות, בסבלנות וסובלנות, במקצועיות ותשומת לב לפרטים, בכל זמן ומקום 24/7, בחתירה לטוב יותר עבור החברים ובעבודה קשה שעין הציבור אינה שוזפת מסיבות מובנות.

תודות רבות מגיעות לאמירה על ביצוע התפקיד שהוא מורכב, רגיש, חסוי, מתסכל, בלתי נלאה ומאתגר בכל פעם מחדש והתגמול בו מגיעה במנות קטנות ובפרסום מועט.

על כן ובהמשך לכך ולאחר שפורסם מכרז ובוצע הנוהל של הגדרת תפקיד, ניתוח עיסוק, ראיונות וסיכומים הובאה המלצת הצוות למזכירות גבע.

 הצוות ממליץ לקיבוץ לאשר בקלפי את מענית ברעם לתפקיד מנהלת בריאות ורווחה. למענית יש ניסיון קיבוצי ניהולי, ניסיון תומך לתפקיד מעבודתה ופעילויות בהן עוסקת, רצון לקדם ולתרום למערך הבריאות והרווחה והיכרות עם התפקיד המוצע.

מרכז לוועדת אבלות

יעל זיו סיימה את התפקיד של רכזת ועדת אבלות לפני יותר מחצי-שנה, ולזמן מה אף היה נראה כי נמצא המחליף ליעל, מחליף שימשיך את המסורת של ארגון סידורי ה 'מנוחה האחרונה'  ובכך יביא מעט שקט לאלו הזקוקים לכך ובזמן הנכון, אך לא כך קרה ועדיין אין בנמצא חבר או שניים שייקחו על עצמם את התפקיד.

אני פונה שוב לחברים ומפנה את הזרקור למצב שנוצר. עד היום ולמרות שסיימה את התפקיד ובנוסף לכל השאר, יעל המשיכה ופעלה לארגון וסידורי ה 'מנוחה הנכונה' לנפטרים ובני משפחותיהם, לא לנצח יימשך מצב זה. ראוי לציין כי רכז הועדה אינו פועל לבדו וכי המערכות והחברים העוזרים בתפעול ממשיכים בכך, אך עדיין חשוב כי תהיה כתובת אחת לפניות וארגון הסידורים השונים ולחשיבה על כל מקרה ומקרה הנותנת את הערך המוסף, החשוב כל כך והעושה לעיתים את כל ההבדל, אז בבקשה... יקום חברה\חבר או שניים ויעמידו עצמם לתפקיד.

קצר ואחרון – מתנדבים להסעות החברים

בתקופת הקיץ ולא רק אנו זקוקים, מידי פעם, להחלפת הנהגים הקבועים המסיעים את עובדי החוץ, בריאות וחברי הקבוצה לסידורים ועוד. אם יש בכם חברים וחברות היכולים "לתת כתף" ולהיות לעזר בנושא, אשמח לשמוע מכם ולהיעזר כשצריך ועל פי הזמינות של כל אחד ואחת באותו זמן.

סוף שבוע נעים ושבוע חדש וטוב לאחריו

אלון קרל, מש"א גבע

מופיע בעלון:
תגובות לדף