ביום שלישי ההכרעה בידינו - אורי ברזק

28/05/15

 

ביום שלישי הקרוב - בידינו תהיה ההכרעה[1]

השבוע - מתוך מסכי הטלוויזיה וממקלטי הרדיו קיבלנו קריאת S.O.S. . היו אלה כספי הציבור שזעקו אלינו מהמרקע. התקשורת חשפה בפני כל המדינה, כיצד כספי המיסים שלנו מנוצלים לרעה. ראינו כיצד כבר שנים, אנשי המשטר הישן רואים בנו התושבים, ז'יטונים של משחק, בקאזינו הגדול שנקרא 'המועצה האזורית גלבוע'.

ביום שלישי אנחנו נבחר את האיש שבאחריותו למנף את כספי הציבור למען הציבור.

ביום שלישי אנחנו נבחרמועמד שיביא אתו את בשורת המנהל התקין למועצה שלנו.

ביום שלישי אנחנו נבחר את האיש שייתן לשמש הים-תיכונית לשזוף את ספרי החשבונות של כספי משלם המיסים.

ביום שלישי אנחנו נבחר איש שאפשר לסמוך עליו באמת.

ביום שלישי אנחנו נבחר את עובד נור לראשות המועצה.

לא יהיה לנו יום שלישי אחר.

אם נתבלבל ולא נחליט נכון, אם נאמר, "רבים כבר הצביעו – לא נורא אם לא אלך להצביע", או אם נאמר "יש המון מועמדים ולא החלטתי עדיין", אם נאמר "יש לי דברים יותר חשובים להתעסק איתם מאשר פוליטיקה מקומית", נמשיך לצקצק בלשוננו אל מול המרקע, לנוד בראשנו בדמעות של תנין על השחיתות שפושה בכל מקום. אם לא נלך לקלפי ונצביע עובד נור, נדון את עצמנו במו ידינו להמשך השעבוד למשטר הישן ולאביריו.

לא יהיה לנו יום שלישי אחר. לא יהיה עוד יום שלישי שבו נחליט, כי צריך בראש המועצה איש חינוך אמיתי. אדם שם את החינוך בראש סדר העדיפויות של המועצה. אדם שבדוגמא אישית דורש מהאנשים שלו את האיפוק, את ההוגנות ואת אצילות הרוח. לא יהיה לנו יום שלישי נוסף לעשות שינוי אמיתי - שינוי מהשורש - בכל מערך השירותים שאנחנו זכאים לו.

לכן, ביום שלישי בבוקר נקום כולנו ונצביע, בעד נקיון הכפיים, בעד החינוך, בעד האיש שמביא את הבשורות הללו לגלבוע –בעד עובד נור.

שיהיה לנו בהצלחה!!!  אורי ברזק[1]הפעם - אסור לנו לאבד את ההזדמנות הזו...

מופיע בעלון:
תגובות לדף